Yavaş ve Sessiz Kapanıyorsa Häfele'dir

Yazar:Editor
14.11.2012

 

Mobilya, kapı donanımları ve aksesuarları konusunda sektör lideri olan Häfele, çağı yakalayan yenilikçi ürünleriyle yaşam alanlarına performans ve estetik kazandırıyor. Häfele, çekmece ve dolap kapaklarının yavaşlayarak kapanmasını sağlayan donanımları ile yaşam alanlarına dinamizm getiriyor; yeni ve üstün bir teknolojinin konforu en mütevazı evlerde bile kendini hissettiriyor. 

HÄFELE’NİN YAVAŞ KAPANMAYI SAÐLAYAN GİZLİ KAHRAMANLARI Yavaş ve sessiz kapanan kalkar kapaklar için KALKAR KAPAK SİSTEMLERİ

Sessiz hareket, ileri teknoloji…

Ahşap ve alüminyum çerçeveli, kalkar ve kalkar-katlanır kapaklara uygun üretilen elektrikli makas donanımları, programlanabilir uzaktan kumandalı açma düğmesi, sessiz açılım ve entegre yavaş kapanma özelliğiyle Häfele teknolojisinin gücünü gösteriyor!

Yavaş ve sessiz kapanan dolap kapakları için DUOMATIC PREMIUM MENTEŞE Maksimum işlevsellik, şık görünüm…

Sessiz kapanma dünyasının yıldızlarından biri olan Duomatic Premium menteşeler, sektörün ilki ve gözbebeği. İşlevselliği, farklı kapak açıları için ideal çözümleri, gövde içine entegre yavaşlatıcı sayesinde sade ve şık görünümü ile göz kamaştırıyor. 

 Yavaş ve sessiz kapanan çekmeceler için  ÇEKMECE SİSTEMİ MOOVIT Modüler tasarım, kusursuz uyum…

Moovit modüler çekmece sistemleri yenilikçi tasarımıyla her tip mekana ve mobilyaya kolayca uyarlanabiliyor. Yüksek taşıma kapasitesi, dekoratif bordürleri, tam açılım özelliği, verimli alan kullanımı, hızlı montaj ve demontaj çözümleriyle mobilyada ve mekanda yeni bir devrim!

Yavaş ve sessiz kapanan kayar kapaklar için  YAVAŞLATMA MEKANİZMASI SMUSO Mekanda konfor, yerden kazanım…

Yavaşlatma mekanizmalarında Häfele’nin yeni markası Smuso, kapı ağırlığı 2-80 kg aralığında, mimariden mobilyaya her tipte kayar kapak ve kapılarda kullanılabilen benzersiz bir ürün.

Güvenli ve sessiz bir ortam sağlamanın ötesinde Smuso, kayar kapının daha kolay çalışmasına da yardımcı oluyor. Kapıları kapatırken ya da sonuna kadar açarken daha az güç gerektirdiği için hayatı kolaylaştıran ve mekân konforunu artıran bir detay.


 Bir çekmece ya da dolap kapağı, küçük bir dokunuşla, kendiliğinden, yavaşça ve sessizce kapanıyorsa, artık:

-Çekmece içindeki malzemelerin yerleri sarsıntıdan değişmiyor,

-Çocukların elleri sıkışmıyor ve yaralanma riskleri ortadan kalkıyor,

-Kapaklar açık kalmıyor ve unutulmuyor,

-Çekmece ve kapaklar çarptıkça arızalanmıyor ve yıpranmıyor,

-Dolap içlerindeki malzemeler çekmece ve kapaklar aralık kalmadığı için tozlanmadan temiz kalıyor,

-Çekmeceler ve kapaklar çarparak kapanmadığı için gürültü olmuyor, 

Demektir…

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account