Yeni nesil tasarım anlayışı Loda farkıyla yeniden yorumlanıyor, çağdaş yaşam alanları Loda imzasıyla yeniden şekilleniyor. Loda’nın iddiasını cesur ve kreatif yorumuyla sunan Delta, klasik detaylara modern bir bakış açısı getirerek zamanın ötesinde bir kurgu yaratıyor

Yazar:Editor
11.09.2020
818

Yaşam alanlarında Loda farkını hisset…

Çağın yenilikçi anlayışına uyum sağlayan Delta Kanepe, Kuzey stilinin dingin enerjisini, Loda Mobilya farkıyla yorumluyor. Sadeliği merkezine alan Delta, soft renklerin yalın dilini güçlü bir stil öyküsüne dönüştürüyor.

Gövde ve koltuk başlarında tercih edilen kapitone işçiliğiyle göz dolduran Delta, geniş oturma alanı ve konforuyla rahat bir deneyim sunuyor. Özenle tasarlanan detaylar tasarıma ikonik bir imza bırakırken, oturma alanında tercih edilen kumaş, görsel bir bütünlük sağlıyor. Dekorasyonun yükselen ‘modern lüks’ akımı için şık bir seçenek sunan Delta Koltuk, birinci sınıf kumaş seçimiyle de yüksek standartları devam ettiriyor. Özellikle de parlak ve mat kumaş seçimleriyle yapılan optik efektler, tasarıma zenginlik kazandırıyor ve yaşam alanlarında Loda farkını hissettiriyor.

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account