Dünyanın en iyi mimari projesi seçilen Varyap Meridian, sakinlerinin concierge ve asistans hizmetleri için Mondial Assistance ile anlaştı

Editör
13.11.2012

 

Böylelikle Varyap Meridian’da yaşayanlar, hediye ve çiçek gönderiminden restoran rezervasyonuna, kurye servisinden transfere, çeviri hizmetlerinden hukuki danışmaya kadar geniş çerçevede concierge hizmeti alabiliyor.

Teknik Asistans hizmetlerinde araç çekilmesi, seyahate devam hizmetleri, profesyonel sürücü hizmeti gibi seçenekler; Konut Asistans hizmetlerinde de dahili tesisat, cam hizmeti, elektrik tesisatı gibi hizmetler yer alıyor. Mondial, Varyap Meridian sakinlerine ayrıca ambulans ve doktor yönlendirilmesi, yeni doğan bebek bakımı ve tıbbi danışma hizmetlerini de sunuyor.

Dünyanın en iyi mimari projesi ödülü alan, teknolojik alt ve üst yapısı ile şehrin en seçkin gayrimenkul projelerinden  Varyap Meridian, sakinlerinin hayatına değer katacak uygulamalara imza atmaya devam ediyor. Varyap Meridian’da yaşayanların gereksinimlerine çözüm sunmak için Mondial Assistance ile anlaşma imzalandı.

Varyap Meridian sakinlerinin Mondial Asisstance ile günlük yaşamın yoğun temposunda hayatları kolaylaşacak. Mondial Assistance, concierge ve asistans hizmetleri ile Varyap Meridian’da yaşayanların farklı ihtiyaçlarına yönelik çözüm ortağı olacak.

Mondial Assistance’ın Varyap Meridian’de sunduğu concierge hizmetleri arasında hediye ve çiçek gönderimi, restoran, otel, feribot, tren, uçak, otobüs, etkinlik bilgi ve rezervasyonları, kurye servisi, araç kiralama, toplantı-konferans organizasyonu, transfer, çeviri hizmetleri, hukuki danışma, kitap-dvd temini gibi hizmetler yer alıyor.

Teknik Asistans hizmetlerinde yol yardımı, ayrıca arıza veya kaza halinde araç çekilmesi, konaklama, seyahate devam etme olanağı, aracın geri getirilmesi ve profesyonel sürücü temini sağlanıyor.

Konut asistans hizmetlerinde ise dahili tesisat, elektrik tesisatı, cam ve çilingir hizmetleri bulunuyor. Varyap Meridian sakinlerinin sağlıkları da Mondial tarafından güvence altına alınıyor. Evinde rahatsızlananlar için ambulans ve doktor yönlendirme organizasyonu sağlıyor, 7/24 telefonla tıbbi danışma imkanı tanıyor. Ayrıca yeni doğan bebek bakımı için bakıcı desteği veriyor.       

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account