Ailesinden ayrı, farklı şehirlerde öğrenci hayatı yaşayan binlerce genç, okulların açılmasıyla kendi evi için hazırlanıyor. Dekorasyon her öğrenci evinde farklılık gösterse de ihtiyaçlar ortak. Koltuktan şifonyere, yataktan aksesuara on binlerce ürün seçeneği sunan Vivense, bütçe dostu ürünlerle gençlerin yanında!

Yazar:Editor
07.09.2020
1581

Yaşam alanlarının stilini oluştururken; evi her detayıyla iyi hissetmek çok önemli. Vivense; dekorasyon stiliyle öne çıkan, fonksiyonel bir öğrenci evi için olmazsa olmaz parçaları müşterilerine sunuyor.

Geniş arkadaş gruplarını ağırlamak için; L Koltuk

Öğrenci evinin demirbaşı, üzerinde en çok vakit geçirilen yer kuşkusuz koltuk. Geniş arkadaş gruplarını ağırlayabileceğiniz bir L koltuk hem bir buluşma, hem de bir konfor noktası. Aynı zamanda misafirlerinizin de kalabileceği, yatak olabilen L koltuklar mükemmel bir seçim.

Stil tamamlayıcısı

Evinizin stiline destek ondan geliyor. Tek kişilik konfor sunan kanepeleri kullanabilir, sevdiğiniz filmi izlerken ya da çok sevdiğiniz şarkıyı dinlerken kendinizle baş başa kalacağınız bir alan oluşturabilirsiniz. Seçiminizi yaparken beğendiğiniz kanepenin sırt ve oturum yumuşaklığı detaylarını iyice gözden geçirmeyi unutmayın!

Motivasyonu Yüksek Bir Çalışma Alanı

Bir öğrenci evinde çalışma masası olmazsa olmaz. Sınavlara ya da projelere hazırlanırken uzun saatler geçirilecek bu alanı dekore etmek motivasyonu yükseltecektir. Ham ahşap görünümlü çalışma masalarının yanı sıra Vivense’de bütçe dostu yüzlerce seçenekte çalışma masasına göz atabilirsiniz.

Renkli Perdeler

En önemli tamamlayıcıların başında perdeler geliyor. Renkli bir stilde, enerjisi yüksek desenli perdeler sakin yalın stile sahip yaşam alanları için iyi seçim.

Lambaderler ile Değişen Atmosfer

Aydınlatma, ev stilinizi ve zevkinizi göstermek için çok önemli bir detay. Daha yumuşak ve rahatlatıcı bir ışık yaymak için lambaderler harika bir seçenek. Dinlendirici etkinin yanında gözü de yormayan bir aydınlatma ile evinizin huzurlu yanını ortaya çıkarmak mümkün.

Stil Sahibi Bir Kitaplık

Kitaplıklar, kitapların yanı sıra objelerin ya da dekoratif aksesuarlar için de bir gösteri alanı. Kitaplığınıza eşlik eden puf ya da dekoratif sepetlerle kendi küçük okuma köşenizi yaratmak Vivense ile çok kolay.

Bitkilerle Yeşil Bir Kurgu

Yeşil bir dokunuş yaşam alanınız için olmazsa olmazların başında geliyor. Bitkiler, bir odayı sadeleştirmenin en etkili yollarından biri olarak biliniyor. Aynı zamanda oksijen kaynağı da oluşturuyor. Bakılması kolay olduğu için kaktüsler ya da sukulentler tercih edebilir, yapay bitkilerle de odaya hareket katabilirsiniz.

Tablolarla İlham Noktası

Evi renklendirmek için en pratik çözüm tablolar. Farklı desen ya da mottolardan oluşan tablo setleriyle duvarlarda ilham noktası oluşturabilir, soyut ya da illüstratif tablolar ile evde sanatsal bir etki yaratılabilir.

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account