Profilo’nun “Prestij” Serisi ile Mutfaklar Artık Çok Daha Şık!

Editör
03.11.2010

Profilo’nun yeni “Prestij Serisi”  beyaz ve gümüş dikey çizgili şık tasarımıyla her mutfağa uyum sağlıyor. Prestij serinin hepsi A sınıfı olan soğutucuları, bulaşık makinesi ve yepyeni fırını mutfak işlerinde hem mükemmel performans hem de  kolay kullanım sunuyor

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, mutfaklarda yüksek teknolojili, enerji tasarrufu sağlayan cazip fiyatlı ürünlerini, şık ve birbirine uyumlu tasarımlar ile birleştiriyor. Beyaz ve gümüş dikey çizgili dış yüzey tasarımına sahip Prestij Serisinin buzdolabı, bulaşık makinesi ve fırından oluşan 3’lüsü, mutfaklarda sade ama çok şık bir tasarım bütünlüğü sunuyor, mutfaklarda tüm beyaz veya gümüş ürünlerle kombine edilerek mükemmel bir uyum sağlıyor.

Parlak gümüş kapı kolu, iç malzemede metal uygulamalar ve yeni logo baskısı ile de ön plana çıkan Profilo Prestij Serisi Soğutucu, geniş iç hacimli 4 farklı modelde tüketicilere sunuluyor. Prestij serisi soğutucular yenilikçi bir tasarım ile birlikte kullanım kolaylığı da sunarken A enerji sınıfında oluşu maksimum tasarruf ve çevre koruma sağlıyor. Anti bakteriyel özelliği ve akıllı teknolojisi ise yiyeceklerin hijyenik ortamda muhafaza edilmesine olanak tanıyor. Temiz hava filtresi, kapı kapama yardımı gibi özellikleriyle dayanıklılıkları da artan Profilo Prestij Serisi Soğutucular, elektrik kesilmesi halinde yiyecekleri 20 saat bozulmadan saklama özelliğine sahip.

Tasarımı buzdolaplarıyla uyumlu olan Prestij Serisi Bulaşık Makinesi BM 4273 ise enerji, yıkama ve kurutmada A performansına sahip ve hem çevre korumaya hem de aile bütçesine katkı sağlıyor. Aynı zamanda tezgah altına da gömülebilen solo bir ürün olan “Prestij” serisi bulaşık makinesi, ışıltılı görünümü’nün yanında, 12 kişilik yemek takımını aynı anda yıkama kapasiteye sahip.  Asansörlü üst sepeti, katlanabilir rafı kendinden temizlenen filtre ve su taşma emniyeti gibi kolay kullanımı sağlayan özellikleri de bulunan “Prestij” serisi bulaşık makinesi gömülebilir düğme, eksik tuz göstergesi, ve LED’li parlatıcı göstergesiyle de yine kullanımda rahatlık sunuyor.

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri  müşterilerinin beğenisine sunduğu yeni Prestij Serisi Fırın FRS4S10ETL ise diğer Prestij Serisi ürünlerimizle uyumlu olmakla birlikte son derece kolay kullanımı olan bir ürün. Modern mutfaklara çok yakışan, Prestij turbo fırın 3 pişirme programı, 3 gözü gazlı ve 1’i elektrikli ocağı ve çelik ocak ızgarası ile son derece kullanışlı. Fırın iç hacmi 62 lt olan Profilo Prestij Serisi Fırın, iç aydınlatması, tepsi saklama çekmecesi, gaz emniyeti, düğmeden otomatik ateşleme fonksiyonu ile de çok pratik. Profilo’nun Prestij Serisi Soğutucu, Bulaşık Makinesi ve Fırını ile mutfaklarda sade bir şıklık, uyum ve estetik artık bir arada.

 

Kaynak: İnşaat&Yatırım Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account