Nolte’nin, Express Mutfaklarda Dünya ve Türkiye’deki İlk Mağazası Kalamış’ta…

Yazar:Editor
13.11.2012

 

2009 yılında Türkiye’de açtığı ilk Nolte Home Studio mağazasıyla birlikte büyük ilgi gören dünyaca ünlü Alman markası Nolte, ülkemizdeki yükselişini sürdürüyor.

Daha önce İstanbul, Ankara, İzmir, Kıbrıs, Bursa ve Kayseri’de toplam dokuz mağaza açan Nolte Mutfak bu zincire onuncu halkayı yine İstanbul Kalamış’ta ekledi. Açılışı yapılan Kalamış Nolte Home Studio mağazası; markanın 2012 yılı yeniliklerinin başında gelen Express Mutfak tasarımlarının satışının ve tanıtımının yapılacağı dünyadaki ve Türkiye’deki ilk mağaza olma özelliğini taşıyor.

Genel olarak toplu satışlar için tasarlanan ve üretilen Express Mutfakların en önemli özelliği, taşıdığı Alman Nolte kalitesini çok daha ekonomik fiyatlarla sunuyor olması. Marka böylece inşaat firmalarının hayata geçirecekleri seçkin rezidans projelerine değer katmayı, aynı zamanda üstün kalite ve uygun fiyat ayrıcalığı yaratmayı hedefliyor.

Kalamış Nolte Home Studio mağazasında Express Mutfakların yanı sıra ev dekorasyonunda dünya trendlerini belirleyen mutfak, yatak odası ve dolap sistemlerini de müşterilerinin beğenisine sunulacak. Köklü marka, 2013 yılı sonuna kadar Türkiye’deki mağaza sayısını da 18’e yükseltmeyi amaçlıyor. 

 

Nolte Express Mutfaklarda, üstün özellikler daha ekonomik fiyata… 

Nolte Express Mutfaklar, fiyat avantajının yanı sıra üstün teknik özellikleri ile de dikkat çekiyor. 50 kg yük taşıyabilme kapasitesi, Alman devi Hettich markalı mekanizmalar, Nolte kalitesinde üretilen 40 mm ve 50 mm kalınlığındaki laminat tezgahlar, 4 farklı açılım tipinde çekmece mekanizması alternatifi, Matrix Line 150 ölçü sistemi ile esnek ve alternatifli tasarım imkanı, Express Mutfakların özelliklerinden sadece birkaçı… 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account