“Mutluluğun güzel uyanmak ve güne iyi bir başlangıç yapmakla kesinlikle bir ilgisi vardır” düşüncesiyle hareket eden Loda Mobilya, imza attığı tasarımlarla yatak odalarının kimliğini değiştiriyor

Yazar:Editor
13.08.2020
1310

Renk yelpazesinin en özel tonlarını tek bir tasarımda buluşturan Loda, Antares Yatak Odası’nın özenle hazırlanan detaylarıyla masalsı bir dünyanın kapılarını aralıyor.

Yalın tasarımların kusursuz uyumu

Sadeliği güçlü bir tasarım kurgusuyla zenginleştiren Antares Yatak Odası, dikkat çekici detaylarla yatak odalarının tüm enerjisini değiştiriyor. Her parçasıyla etkileyici bir uyum yakalayan Antares, ilhamını ve ismini gökyüzünün en göz alıcı yıldızından alıyor.

Takımın başrolünü üstlenen karyola, ilk bakışta sade gibi görünse de ayrıntılara indikçe farkını ortaya koyuyor. Zarifçe kıvrılan rose metal ayakları, ahşabın koyu tonuyla iddialı bir tezat oluşturuyor. Görkemli karyola başlığında tercih edilen özel kumaş ve merkezinde yer alan yıldız amblemi, rafine bir şıklık sunuyor.

Yatak başlığının iki yanına yerleştirilen komodinler, rose metalin hakimiyetinde şıklık yarışında bir adım öne geçiyor. Aynı tasarım çizgisinde devam eden şiyonfer, 4 adet çekmecesiyle fonksiyonelliğini konuşturuyor. Modernist bir bakış açısıyla tasarlanan gardırop ise geniş iç hacmi ve işlevsel bölmeleriyle sadece kıyafetlere değil, evin tüm yüküne ev sahipliği yapıyor.

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account