Türkiye’nin en köklü ve yerli boya üreticisi DYO’nun yeni geliştirip ürettiği Dinamik Soft Mat silinebilirlik, örtücülük ve nefes alma özellikleri ile ön plana çıkıyor. Dinamik Soft Mat çevre dostu bir ürün olmasıyla da standartları yükseltiyor

Yazar:Editor
10.08.2020
1173

Dünya’da ve Türkiye’de çevre dostu ürünler gittikçe önem kazanırken, Türk boya sektörünün öncü şirketi DYO, geliştirdiği ürünlerle fark yaratmaya devam ediyor. Birbirinden çarpıcı renk seçenekleri ile mekânlara canlılık katan DYO’nun yeni dekoratif son kat iç cephe boyası Dinamik Soft Mat, tercih edildiği alanlara estetik bir görünüm getiriyor.

Akrilik emülsiyon esaslı, silikon katkılı, silinebilirliğe sahip Dinamik Soft Mat iç mekanlarda kolay uygulanabilen yapısı ile ön plana çıkıyor. Nefes alma özelliğine sahip olan ürün, soft mat dokusu ile uygulandığı yüzeye mükemmel bir örtücülük verirken, renkleri çok daha çarpıcı göstererek kusursuz yaşam alanları oluşturulmasını sağlıyor. Dinamik Soft Mat, DYO Renk Pınarı Sistemi’ne uyumlu olmasıyla, yaşam alanlarınızı istediğiniz renkte tasarlamanıza imkan sunuyor.

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account