Güç yönetimi şirketi Eaton, CrystalWay sosyal mesafe piktogramları ile bina sahiplerinin ve site yöneticilerinin sosyal mesafe ve bina güvenliği kurallarına uymasına yardımcı oluyor

Yazar:Editor
10.08.2020
852

Acil durum aydınlatması, tehlikeli durumlarda bir yaşam çizgisidir. Mekanların ve binaların güvenli, hızlı ve etkin bir şekilde boşaltılmasını sağlar. Ancak çıkış işareti armatürlerinin rolü sadece kaçış yolunu göstermek olmayabilir. Etkili bir acil durum aydınlatma sistemi, ayrıca insanların güvenlik ekipmanlarının yanı sıra sığınma ve toplanma noktalarını bulmalarına yardımcı olmak gibi bilgiler de sunar.

CrystalWay sosyal mesafe piktogramları, optimal görünürlük için yüksek parlaklık, bina sakinlerini eğitmek ve yerel sosyal mesafe kurallarının uygulanmasını desteklemek için net görünür işaretler sağlamak gibi konularda Eaton'ın acil durum aydınlatma uzmanlığını kullanır.

Çözüm yalnızca piktogram olarak veya bitmiş ürün olarak 1 m, 1,5 m ve 2 m piktogramlarla (uluslararası pazarlara hitap etmek için), CrystalWay acil durum aydınlatma ürünü baz kullanılarak, iç aydınlatmalı LED işaret de dahil olmak üzere mevcuttur. Armatür duvara veya tavana monte edilebilir.

Eaton Piktogram Ürünlerinden Elde Eden Gelirleri Bağışlayacak

Konu ile ilgili olarak “Eaton’nın koronavirüs etkisinin bilincinde olduğunu belirten, Eaton Elektrik Türkiye Ülke Müdürü Yılmaz Özcan” Şirketlerin insan güvenliğini ilk sıraya koyarken önemli bir katkı sağlayabileceğinin farkındayız. Bu nedenle 2020'de sosyal mesafeli piktogram ürünlerinin satışından elde edilen tüm kârlar yerel hayır kurumlarına bağışlanacak.” dedi.

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account