Cellini TV & Masaj Koltuğu ile 2013 yılını dinlenmiş olarak karşılamanız mümkün! Hem de yılbaşına özel indirim fırsatıyla!

Yazar:Editor
12.11.2012

 

Türkiye’nin masaj koltuğu devi Cellini, sizleri düşünmeye devam ediyor. Yılbaşına özel indirim fırsatıyla Cellini TV Masaj Koltuğu, yorgunluğunuzu atmanız için çok özel bir ürün.

Yoğurma ve yuvarlama olarak iki farklı masaj tekniğine sahip olan Cellini TV&Masaj Koltuğu, sırtın alt, üst kısmına ve tamamına masaj yaparak sizleri rahatlıyor.

Aynı zamanda ısı ile masaj yapma özelliği olan model, noktasal masaj özelliğine de sahip. 180 derece dönebilen ve yuvarlama masajında genişlik ayarı yapma imkanı sunan Cellini TV&Masaj Koltuğu, şık dizaynı ve az yer kaplamasıyla da dikkat çekiyor. 

 

TV koltuğu rahatlığındaki Cellini TV&Masaj Koltuğu’nu yılbaşı özel fiyatıyla almanın tam zamanı! Adrese teslim edilen ürünü, tüm Türkiye’ye nakliye ve montaj dahil imkanıyla sahip olabilirsiniz! 

Sizler de yeni bir yıl için bedeninizi ödüllendirmek veya sevdiklerinizi sevindirmek istiyorsanız mutlaka Cellini mağazalarına uğrayın.

Ürünün Satış Fiyatı: 1450 TL

İndirimli Satış Fiyatı: 1200 TL

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account