Beylikdüzü Belediye Meclisi Kasım ayı meclis toplantısında, İstanbul Üniversitesi’nin yer talebiyle ilgili gündem maddesi oy birliğiyle kabul edildi.

Editör
02.11.2010

Beylikdüzü Belediye Meclisi Kasım ayı meclis toplantısında, İstanbul Üniversitesi’nin Çevre ve Yer Bilimleri Uygulama ve Araştırma Merkezi olarak kullanılmak üzere yer talebiyle ilgili gündem maddesi oy birliğiyle kabul edildi.

Beylikdüzü Belediye Meclisi Kasım ayı meclis toplantısı, Belediye Başkan Vekili M. Zeki Sadunoğlu başkanlığında AK Parti, CHP ve MHP’li meclis üyelerinin katılımıyla gündem maddelerini görüştü. Cumhuriyet Mahallesi’nde bulunan mülkiyeti belediyeye ait bir taşınmazın bila bedelle 5 yıl süre İstanbul Üniversitesi’ne tahsisi hakkındaki gündem maddesi oy birliğiyle kabul edildi. Çevre ve Yer Bilimleri Uygulama ve Araştırma Merkezi olarak faaliyet gösterecek merkezde bölgeyle ilgili araştırmalar da yapılacak.

Toplantıda ayrıca artan nüfusa bağlı olarak bölgenin temizliğini yapmak üzere gereksinimi duyulan temizlik işleri personeli için kadro değişikliği talebi ele alındı. İçkili yer bölgesi tespiti hakkındaki gündem maddesi de görüşülmek üzere çevre, harita ve hukuk komisyonuna gönderildi. Kalan gündem maddeleri görüşülmek üzere meclis oturumu, 5 Kasım 2010 tarihinde saat 14.00’te toplanmak üzere kapatıldı.


Kaynak: İnşaat & Yatırım Dergisi

 

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account