Geçtiğimiz aylarda Via Grup Kurumsal İletişim Direktörlüğü görevinden ayrılan Yelda Akgün’ün yeni adresi belli oldu. CRM Grup bünyesinde Grup Kurumsal İletişim Direktörlüğü pozisyonu için el sıkışan Akgün, yeni görevine başlamaya hazırlanıyor

Yazar:Editor
24.07.2020
2396

CRM Group Kurumsal İletişim Direktörlüğü görevine atanan Akgün, CRM Grup şirketlerinden olan CRM Medya, Union İstanbul, CRM Turizm, projedefirsat.com yanı sıra CRM Grup iştiraki olan Avrupa Eğlence, Kodio gibi markaların da kurumsal iletişim süreçlerini yönetecek.

Yelda Akgün, Yeditepe Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü’nü bitirdi. Sırasıyla Akşam Gazetesi, Sabah Gazetesi istihbarat muhabirliğinin ardından, Milliyet Gazetesi ve Milliyet İnternet grubunda editörlük yaptı. Daha sonra Habertürk Gazetesi Emlak Koordinatörlüğü ve ekonomi muhabirliği yapan Akgün, 2013 yılında rotasını Viaport markalarının da bünyesinde bulunduğu Via Grubu’na çevirdi. Akgün, 7 yıl Viaport markalarının imaj çalışmalarını yürüttükten sonra, 2020’nin ikinci yarısında CRM Grup Kurumsal İletişim Direktörü olarak yoluna devam ediyor.

 

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account