Hotpoint mikrodalga fırınlar şimdi çok cazip fiyatlarla…

Yazar:Editor
12.11.2012

 

Şık İtalyan tasarımı gelişmiş teknolojiyle harmanlayan Hotpoint’in yalnızca 699 TL olan cazip fiyatlı yeni inox mikrodalga fırını sayesinde mikrodalga sahibi olmak artık çok kolay.

Altı kademeli güç ayarı, 20 litre kapasite ve  gelişmiş fonksiyonel özellikleriyle tüketicilerin hayatında büyük kolaylık yaratan Hotpoint yeni inox mikrodalga fırınlar “her eve lazım” dedirtiyor.

Tüketicilere yönelik fonksiyonel özellikleriyle fark yaratan Hotpoint’in yalnızca 699 TL’den satışa sunulan cazip fiyatlı yeni inox mikrodalga fırını sayesinde mikrodalga sahibi olmak artık çok kolay.

Altı kademeli güç ayarı ve gelişmiş fonksiyonel özellikleriyle tüketicilerin hayatını daha da kolaylaştıran Hotpoint yeni inox mikrodalga fırınlar her evde yerini almaya hazır.

Şık İtalyan tasarımını teknolojiyle harmanlayan Hotpoint’in yeni cazip fiyatlı inox mikrodalgaları; pişirme sonu sinyalli programlayıcı sistemi, 800 W mikrodalga gücü ve sahip olduğu 20 litre kapasiteyle ergonomik ve geniş bir kullanım alanı sağlıyor.

Sahip olduğu ızgara fonksiyonuyla sofralara lezzet getiren Hotpoint yeni inox mikrodalga fırınlar, hızlı yaşam koşullarında konforlu, pratik ve lezzetli yemek pişirme seçenekleri arayanlara çok uygun bir alternatif sunuyor. 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account