Günün her saati konfor ve tarz arayanların hayır diyemeyeceği bazı detaylar vardır

Yazar:Editor
20.07.2020
1824

Ergonomik bir yapı, rahat ve geniş minderler ve tüm bunlara eşlik eden şık bir dizayn dili… Loda Mobilya, tüm bu unsurları bir araya getirerek özel bir tasarıma imza atıyor. Antares Oturma Grubu ile Loda, yorgun bir günün sonunda rotanızı mutlu yuvanıza çeviriyor.

Modern bir stil rehberliğinde…

İsmini ve ilhamını gökyüzünün en özel yıldızından alan Antares Oturma Odası, çağdaş stile öncülük eden detaylarla hayat buluyor. Rose metalin hakimiyetindeki dizaynı ve gösterişli dokunuşlarla zenginleşen tarzı, yaşam alanlarında güçlü bir atmosfer yaratıyor.

İnce bir estetik zevkin eseri olan Antares, renk yelpazesinin en özel tonlarını şık bir anlayışla resmediyor. Romantik özellikleriyle ön plana çıkan Antares Oturma Odası, zarafeti yansıtan detaylarla feminen bir şıklık yakalıyor. Üçlü ve ikili kanepeden oluşan takımın en dikkat çeken özelliği ise zarif biçimde kıvrılan rose metal ayakları… Geniş oturma alanı ile işlevselliğini kanıtlayan Antares Koltuk, özgün bir tasarım anlayışıyla fonksiyonel bir şıklık sunuyor. Tüm bunların yanı sıra rahatlık ve kalite gibi ayırıcı özellikleriyle evinizin her köşesine fark katacak Antares Oturma Grubu, konforuyla hayatınızı kolaylaştıracak.

www.loda.com.tr

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account