Net Vizyon Bilgi İşlem firma yetkilisi Salim AKDAŞ, İnşaat & Yatırım'ın sorularını cevapladı

Yazar:Editor
10.07.2020
2611

Netvizyon hakkında bilgi alabilir miyiz?

Net Vizyon Bilgi İşlem %100 Türk sermayesi ile 2002 yılında kurulan, Ubiquiti, Mimosa by Airspan, Siklu gibi kablosuz ağ teknolojisinin lider markalarını Türkiye’ye ilk olarak getiren teknoloji sektörünün öncü firmasıdır. Net Vizyon’un Türkiye Yetkili Distribütörü olduğu ana markaları Ubiquiti, Infinet Wireless, Mimosa, Jirous ve Siklu’dur. Bunların yanında Cnet, Ruijie Networks, ve Mikrotik ürünleri satış ve dağıtımı yapılmaktadır.

Faaliyet alanları ve hizmetleriniz nelerdir?

Net Vizyon Bilgi İşlem, kablosuz ağ teknolojilerinde dünya lideri markaları bünyesine eklemeyi sürdürerek Türkiye’de sektörün büyümesine liderlik etmektedir. 2019 yılı sonu itibariyle Infinet Wireless ve Siklu ürünleri artık Net Vizyon Bilgi İşlem güvencesiyle Türkiye pazarındadır.

Net Vizyon Bilgi İşlem, İstanbul Mecidiyeköy’de firmaya ait işyeri ve 4 ana depo ile ürün tedariğinde Türkiye’de en hızlı şekilde, doğru zamanda doğru ürünleri sağlama konusunda yetkindir.

Net Vizyon Bilgi İşlem çözüm sunduğu her alanda iş ortaklarının çalışmaktan memnuniyet ve güven duyduğu, sektörün en çok tercih edilen bilişim teknoloji firmalarındandır. Uzman kadrosu ve geniş satış ağı sayesinde 20 yıla yakın tecrübesiyle sektörde başarılı projeler yürütmektedir.

Alanlarında yetkin ve deneyimli teknik, satış ve satış sonrası destek ekipleri ile en doğru ürünlerle, güvenilir ve hızlı hizmet sağlayarak sektörde ön plana çıkmıştır. Yüksek performanslı, kaliteli, güncel ve rekabetçi çözümler sağlamayı hedef edinmiştir. Etik ve insan odaklı yönetim kültürü ile hareket ederek müşteri beklentilerini en üst düzeyde karşılamaktadır.

Ürünleriniz hakkında bilgi alabilir miyiz?

Noktadan noktaya (PTP), noktadan çok noktaya (PTMP) ürünleri ile Gbit bağlantı hızıyla uzun mesafeler ve dış mekan kullanımı için tasarlanmış kablosuz internet erişimi sağlayan cihazlar ve bunları destekleyici router, switch, adaptör, anten gibi ekipmanların satışı yapılmaktadır.

Referanslarınızı bizimle paylaşabilir misiniz?

Point Hotel, Cantaş, Sentez, Denge, Turknet, Matriks, Koruma Klor Alkali, Ant Yapı, Gamak bazı referanslarımızdır.

2019 yılı nasıl geçti. 2020 yılından beklentileriniz nelerdir?

2019 yıl sonu itibariyle bünyemize Infinet Wireless ve Siklu markalarını ekleyerek portföyümüzü genişlettik. 2020 yılında da satışların artması ve yeni markaların dahil edilmesi konusunda çalışmalarımız devam ediyor.

Son olarak hedefleriniz nelerdir?

Önümüzdeki yıllarda satışların artarak devam etmesini ve portföyümüze yeni markaları dahil ederek Türkiye’de ve komşu ülkelerde satış faaliyetlerimize devam etmeyi hedefliyoruz.

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account