İzmir, Muğla, Manisa, Aydın, Balıkesir, Çanakkale, Denizli, Uşak, Afyon, Kütahya ve Türkiye’nin dört bir yanına üretim yapıp fabrikalar kuran Mavitaş Prefabrik A.Ş. hikayesini İnşaat & Yatırım'a aktardı

Yazar:Editor
08.07.2020
2228

Firmanız hakkında bilgi alabilir miyiz?

Mavitaş Prefabrik A.Ş. 1995 yılında İZMİR Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesinde, İzmir-Ankara Devlet Karayolu üzerinde 11.000 m2 kapalı, 44.000 m2 açık olmak üzere toplam 55.000 m2 alanda Prefabrike ve Öngerilmeli Prefabrike Beton / Betonarme Yapı Elemanları üretimi yapmak üzere kurulmuştur.

Mavitaş Prefabrik A.Ş. TSE-K Kritere Uygunluk Belgesini, TSE-K 118 Ön dökümlü Betonarme Yapı Elemanları Kalite Yönetim Sistemi şartlarını yerine getirerek kalitesini güvence altına almıştır.

Anahtar Teslim İnşaat, Anahtar Teslim Müteahhitlik Hizmetleri, Prefabrik Alışveriş Merkezi, Prefabrik Ambar, Prefabrik Arıtma Tesisi, Prefabrik Bahçe Duvarı, Prefabrik Beton Yol Bariyeri, Prefabrik Bina, Prefabrik Camii, Prefabrik Cephe Paneli, Prefabrik Çakma Kazık, Prefabrik Çit Direği, Prefabrik Depo, Prefabrik Deprem Perdeleri, Prefabrik Eğitim Yapıları, Prefabrik Elektrik Nakil Hattı, Prefabrik Endüstriyel Bina, Prefabrik Ev, Prefabrik Fabrika, Prefabrik Havuz Yapıları, Prefabrik Hayvan Çiftliği, Prefabrik İbadet Yapıları, Prefabrik İnşaat, Prefabrik İstinat Duvarı, Prefabrik İşyeri, Prefabrik Karma Yapılar, Prefabrik Katlı Otopark, Prefabrik Konut, Prefabrik Kutu Menfez, Prefabrik Kümes, Prefabrik Mağaza, Prefabrik Meyve Direği, Prefabrik Okul, Prefabrik Otel, Prefabrik Ön Germeli Köprü Kirişleri, Prefabrik Rüzgar Enerji Kuleleri, Prefabrik Sanayi Sitesi, Prefabrik Ses Bariyerleri, Prefabrik Soğuk Hava Deposu, Prefabrik Spor Salonu, Prefabrik Stadyum Basamak Elemanları, Prefabrik Tarım Deposu, Prefabrik Tavuk Kümesi, Prefabrik Trafo Köşkü, Prefabrikasyon, Prefabrike, Prekast yapan bir imalat firmasıdır.

İzmir, Muğla, Manisa, Aydın, Balıkesir, Çanakkale, Denizli, Uşak, Afyon, Kütahya ve Türkiye’nin dört bir yanına üretim yapıp fabrikalar kuruyoruz.

Mavitaş Prefabrik A.Ş. TÜRKİYE PREFABRİK BİRLİĞİ üyesidir.

Pandemi öncesi ve sonrasındaki farkları ve inşaat sektörünün geleceği hakkında ki düşünceleriniz nelerdir?

Pandemi öncesi ve sonrası dersek eğer, öncesinde devam eden işlerimiz vardı, fakat pandemi ve sonrası aldığımız işler projeler bir hayli yoğun ve sanayi yatırımcıları ile çalıştığımız için kriz değerlendirmesi yapan yatırımcımız bir hayli fazla olduğu için ve tabiki vermiş olduğumuz kalite, müşteri mennuniyeti ve güvene dayalı işlerimiz devam etmektedir.

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account