AFS, yeni ürünü ile İnovasyon Türkiye Fuarı’na katıldı

Yazar:Editor
12.11.2012

 

İklimlendirme sektörünün lider flexible hava kanalı ve havalandırma ekipmanları üreticisi AFS,  tüm sektörlerin en yeni ve en ileri ürünlerinin sergilendiği ve Türkiye’de ilk defa yapılan 1. İnovasyon Türkiye Fuarı’nda yeni ürünü plastik hava disk valfleri ile yerini aldı.

“Yeni plastik hava disk valflerinde üretim başladı”

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, TÜBİTAK ve kalkınma ajanslarının desteklediği projeler ve Türk Patent Enstitüsü’nün patent verdiği en son ürünlerin sergilendiği İnovasyon Türkiye 2012 Fuarı’nda AFS, Raksan markası ile üretilecek ve satışa sunulacak olan yeni hava disk valflerini fuarda görücüye çıkardı.

Türk Patent Enstitüsü’nden tasarım tescilli yeni hava disk valflerinde üretim aşamasına geçilirken, aerodinamik tasarımı sayesinde emiş ve üflemede çok düşük basınç kaybı sağladığı için enerji tasarruflu ürünler arasında yerini aldı. Raksan Hava Disk Valfleri’nin en önemli özelliklerinden biri de yüzde 100 geri dönüşüme imkan veren ABS plastik malzemeden imal edilmesi oldu.

Duvara ve tavana hızlı ve kolay montajı, hava kaçaklarını yok eden entegre tasarımı ile kullanıcısına kolaylık sağlayan hava disk valfleri, tamamı plastikten oluşan estetik yapısı, güçlü emiş ve üfleme performansı, yüksek yüzey kalitesi ve sıcaklık dayanımı sayesinde tüm yaşam alanlarına hitap edecek şekilde tasarlandı.

Üç değişik çapta satışa sunulacak olan Raksan Hava Disk Valfleri, iç mekan hava kalitesini yükseltirken, aynı zamanda enerjiden, maliyetlerden ve zamandan da tasarruf sağlıyor. 

“Çevre dostu hava kanalları”

21 yıldır flexible hava kanalı üreten ve satan AFS, son yıllarda iç ortam hava kalitesinin yükseltilmesine dönük yaptığı Ar-Ge çalışmalarını da İnovasyon Türkiye Fuarı’nda sergiledi.

Geçtiğimiz yıl Green markası ile sektöre sunduğu çevre dostu, emisyon değeri minimum olan, anti bakteriyel flexible hava kanallarını ve sürdürülebilir bir geleceğin oluşturulmasında iç ortam hava kalitesinin önemini katılımcılara aktaran AFS, sağlıklı nesiller için üzerine düşen görevleri her zaman yerine getirmeyi bir misyon olarak benimsemiştir.

AFS, iç ortam hava kalitesinin yükseltilmesine yönelik olarak Ar-Ge ve Ür-Ge çalışmalarına müşteri memnuniyeti ve kaliteden ödün vermeden devam edecek. 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account