Aura Residence'da Satışlar ve Teslimler Tamamlandı

Editör
12.11.2012

 

Aura Residence, lansmanından teslimine kadar geçen iki yıllık süreç içinde yatırımcısına yüzde 40 prim kazandırdı. Satışları tamamlanan Aura’da lansman fiyatı 120 bin TL olan stüdyo daireler, bugün 170 bin TL’ye; 150 bin TL olan 1+1’ler ise 210 bin TL değerine ulaştı.

 Gayrimenkul sektöründe 39 yıllık birikimle çok sayıda projeye imza atan Propa İnşaat, Kartal’daki AURA Residence’ın satışını ve teslimini tamamladı. Satışa sunulmasından bu yana geçen süreçte yüzde 40 değer kazanan projeden ev sahibi olanlar, 2 yılda kârlı bir yatırım yapmış oldular.

 AURA Residence’ın özellikle ‘yüksek profil’ olarak tanımlanan kesim tarafından tercih edilmesi projenin başarısının da bir göstergesi. Projeden konut sahibi olanlar arasında hukukçular, yöneticiler, finansçılar, işletmeciler, doktorlar ve serbest meslek sahiplerinin ön plana çıktığı gözlemleniyor.

 Projede yatırım yapmayı tercih edenler, aynı zamanda E-5 üzerinde, merkezi konum ve ulaşım avantajları sunan, Adalar ve deniz manzarasına sahip, Kartal-Kadıköy metrosuna ve Adliye Sarayı’na yakın lokasyonuyla her geçen gün cazibesini artıran Kartal’da değerli bir yatırımın da sahibi oldular.

 Bölgedeki konut, ofis ve altyapı projeleriyle birlikte Aura Residence da bu gelişimin merkezinde yer alarak yatırımcısına kazandırmaya devam edecek.

Dergisi 

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account