CS119 Ankastre Ocak

Editör
09.11.2012

 

Silverline, profesyonel aşçıların mutfaklarından ilham alarak tasarlanan CS119 ankastre ocak ile, şık ve zarif tasarımı profesyonel özelliklerle biraraya getiriyor.

Kullanışlı ve modern tasarımlara sahip Silverline, CS119 ankastre ocak ile dünya mutfağının tüm lezzetlerini mutfağınızda pişirme imkanı sunuyor.

WOK tavaları ve özellikle geleneksel büyük tencereleri son derece yüksek hızda ısıtmaya yarayan WOK özelliğine sahip Silverline CS119 ankastre ocak ile sebzeler çıtır çıtır, tam kıvamında ve besin değerlerini koruyarak pişiyor.

Biri WOK özellikli toplam beş gazlı göze sahip Silverline CS119 ankastre ocak ile çorbalar, etler, soslar ve makarnalar aynı anda pişiyor.

Temperli siyah cam yüzeyiyle, darbelere dayanıklı hale getirilen Silverline CS119 ankastre ocakta, önden mekanik kontrol düğmeleri ve  düğmeden otomatik ateşleme özelliklerinin yanı sıra bulaşık makinesinde yıkanabilen estetik döküm ızgaralar bulunuyor.

Geniş ailelerin vazgeçilmezi olmaya aday olan 90 cm ebatındaki Silverline CS119 ankastre ocak, gaz kesme özelliğiyle güvenlik sağlarken, kolay temizlenen yapısı ile mutfaktaki yardımcınız oluyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account