HÄFELE TÜRKİYE’DEN BİR İLK DAHA: www.hafeleevim.com

Editör
01.11.2010

2007 yılında franchise mağazacılık uygulamasına geçen ve son tüketiciyle ürünlerini yurt çapında konumlanan 14 mağazasında buluşturan Hafele Türkiye, çığır açan bir yenilikle yoluna devam ediyor.  2011 Häfele Kulp Koleksiyonu ile çıkış alan dev 3D projesi, www.hafeleevim.com  web sitesi ile hayata geçiyor.


www.hafeleevim.com adresindeki mobilya kulplarının ayrıntılı 3D uygulamaları, özellikle son tüketicinin ve 7’den 70’e herkesin kolayca kullanabilmesi temeline dayanıyor. Yakın zamanda Häfele’nin tüm ürün yelpazesinin dahil edileceği “Häfele Evim” projesinde, kullanıcılar şu anda istedikleri mobilya kulbunun 3 boyutlu uygulamasını inceleyebiliyor, kulpları mobilya üzerinde uygulamalı olarak görebiliyor, mobilya ve kulpların ayrı ayrı renk seçeneklerini belirleyebiliyor ve hatta teknik çizimlerini kendi bilgisayarlarına indirebiliyor.
Häfele Türkiye’nin geçtiğimiz günlerde İstanbul’da gerçekleşen ZOW Fuarı’ndaki görkemli standında tanıtımını gerçekleştirdiği web sitesi www.hafeleevim.com, mobilya sektörünün önde gelenlerinden, mimar ve tasarımcılardan büyük ilgi gördü ve diğer ülkelerdeki Häfele ülkeleri için bir pilot proje haline geldi. 


3D uygulamasıyla hayata geçen Häfele Mobilya Kulpları, bir koleksiyon niteliği taşıyor. Bu alanda haklı bir üne sahip olan Häfele kulplar, mobilyada tüm zamanların aksesuarı sayılıyor. Çünkü kulplar, yaşam alanlarında belirlenen tarzı, seçilen dekoratif aksesuarlardan daha fazla tanımlıyor. Hatta teknik detaylar dışında, malzemesi ve stili bakımından mekanların en temel ihtiyacı olan mobilyayı estetik açıdan tamamlayan tek aksesuar. Ahşabın dokusuyla uyum sağlıyor, mobilyanın tarzını doğruluyor. Häfele’nin onlarca zevk ve tarza seslenen, yüzlerce kulp çeşidi ile askıları fiziksel olarak da 2011 Häfele Kulp Koleksiyonu ve Elbise Askıları Kataloğu’nda birleşiyor.  Modern, klasik, country, antik, etnik, siyah-beyaz, ışıltılı, heykelsi, saraylı, floral, geometrik, grange tarzda mobilya kulpları ile zenginleşen Häfele koleksiyonunda, cam kapaklar, çocuk odaları, mutfak dolapları ve daha pek çok kullanım alanı için geniş bir ürün yelpazesi bulunuyor.

HÄFELE HAKKINDA
86 yıllık deneyimi ve güvenirliği ile müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik tasarlanan ve geliştirilen ürünler sunan Häfele, İstanbul Dudullu’da bulunan merkez mağaza ve stok alanlarını içeren tesisleri ve yurt çapında konumlanan franchise mağazalarıyla iş ortaklarına ve son tüketiciye daha hızlı ve verimli hizmet sunmayı hedefliyor. Türkiye pazarında mobilya, kapı aksesuar ve donanım alanlarında hizmet veren Häfele, uzman kadrosu ve sektörde eşi bulunmayan 100 binin üzerinde farklı üründen oluşan geniş yelpazesiyle iş ortaklarının ihtiyaçlarını karşılayacak en uygun çözümleri tek elden sunuyor.

Kaynak: İnşaat & Yatırım Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account