Airfel Güvenli Kombi Kampanyası’nda Mutlu Son

Editör
08.11.2012

 

İklimlendirme sektöründe dünyanın bir numaralı klima üreticisi Daikin’in “Airfel Güvenli Kombi Kampanyası” sona erdi. Mercedes C180’in sahibi Airfel Çorum bayisi Yücel İnşaat oldu.

 Daikin’in kombi markası Airfel, bayi ve alt bayilerine yönelik Güvenli Kombi çekiliş kampanyası düzenledi. 1 Haziran – 31 Ağustos arasında yapılan kampanyanın Noter huzurundaki çekiliş töreni 19 Ekim Cuma günü Daikin Türkiye’nin Kartal merkez binasında yapıldı.

 Çekilişe katılan 182 bayi arasında talihli bayi Çorum’dan Yücel İnşaat oldu. Airfel bayisi Mercedes’in sevilen spor modellerinden Mercedes C180 kazandı. Yücel İnşaat’ın yetkilisine aracının anahtarı Daikin Türkiye CEO’su Hasan Önder tarafından verildi.

 Çekiliş sonrasında konuşan Daikin Türkiye CEO’su Hasan Önder, “Japon iklimlendirme devi Daikin, Türkiye’ye büyük yatırım yaptı. Daikin olarak, Airfel’in ısıtma deneyimiyle dünyayı Türkiye üzerinden ısıtmayı hedefliyoruz.

Bu süreçte en önemli iş ortaklarımızdan olan bayilerimiz ve alt bayilerimizi motive etmek için çekiliş kampanyası düzenledik. Bayilerimiz çekilişe çok ilgi gösterdi ve yoğun katılım oldu. Şanslı bayimiz Mithat Yücel’e otomobilini iyi günlerde kullanmasını diyorum” dedi.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account