Siemens’ten A++ yarı ankastre bulaşık makineleri

Editör
08.11.2012

 

Siemens Ev Aletleri, A++ enerji sınıfında üst düzeyde su, elektrik ve zaman tasarrufu sağlayan yeni Siemens SN56V590EU ve SN56N596EU yarı ankastre bulaşık makinelerini tüketicilerinin beğenisine sundu. Siemens A++ yarı ankastre bulaşık makinelerinde enerji tasarrufu, hız ve şıklık ön planda...

 Siemens Ev Aletleri, A++ enerji sınıfında üst düzeyde su, elektrik ve zaman tasarrufu sağlayan yeni Siemens SN56V590EU ve SN56N596EU yarı ankastre bulaşık makinelerini tüketicilerinin beğenisine sundu.

Çok çeşitli programları ile hayatı kolaylaştıran makineler, fonksiyonel özellik ve donanımları ile mutfaktaki konfor standartlarını yükseltiyorSiemens’in yeni yarı ankastre bulaşık makinesi modelleri enerji tasarrufu,konfor ve performans konularında ön plana çıkan önemli özellikler sunuyor.

 Yeni yarı ankastre bulaşık makinelerinde bulunan VarioSpeedPlus özelliği ile kısa sürede temiz bulaşıklara ihtiyacınız olduğunda bulaşıklarınızın yıkama ve kurutma performansından ödün vermeden su miktarı ,yıkama ısısı ve püskürtme basıncını arttırarak program süreleri yüzde 66’ya varan oranda kısaltabiliyor ve zamandan tasarruf edebiliyorsunuz.

SN56N596EU model bulaşık makinesinde bulunan ve özellikle kalabalık bir misafir grubu  olduğunda büyük kolaylık sunan turboSpeed özelliği ise  bulaşıkların yalnızca 20 dakikada  tertemiz olmasını sağlıyor.

İlk  yıkamadan sonra makine ısınıyor ve tekrar yeni bir 20 dakikalık turbo program için hazır hale geliyor, böylece birkaç defa peş peşe yıkama yapılabiliyor. IntensiveZone fonksiyonuyla üst sepette kolay çizilebilen bardaklar yıkanırken, alt sepette yoğun kirli  tencereler yüksek su basıncıyla temizleniyor.

 Yeni bulaşık makineleri yüksek yıkama performansıyla olduğu kadar,mutfak yaşantınızı kolaylaşırarak,konfor sağlayan özellikleriyle de dikkat çekiyor. Siemens’in A++ enerji sınıfındaki yeni SN56V590EU ve SN56N596EU yarı ankastre bulaşık makinelerinde varioDrawerPlus (esnek 3. sepet) özelliği bulunuyor. Çatal, bıçak sepetinin yerini alan çıkarılabilir 3. çekmece olan varioDrawerPlus, makinede esneklik ve fazladan kullanım alanı sağlıyor. 

Çatal bıçaklar, kepçeler, çırpma telleri ve hatta katlanabilir rafları sayesinde kahve fincanları bile bu bölüme yerleştirilebiliyor. Altta çatal bıçak sepetine ihtiyaç kalmayacağı için bulaşık makinesinde kullanılabilecek alan yüzde 10 artıyor.Bu sayede bulaşık makinesine 14 kişilik yemek takımı rahatça yerleştirilebiliyor.

 SN56V590EU  model yarı ankastre bulaşık makinesinde bulunan yüksek çözünürlüklü büyük ve şık  TFT ekran kolay okunabilir yazı karakterleri ile tüm program bilgilerini görünür kılıyor, bireysel program ayarları kolayca seçilebilecek şekilde tuşları çevreliyor. Böylelikle program seçimi daha kolay ve hızlı yapılabiliyor.

 Özel Shine & Dry kurutma opsiyonu ile bardaklar yalnızca kurutulmaz ayrıca parlaklık da kazanıyor. Plastik kaplar, bebek biberonları gib ısıyı tutmadıkları için daha zor kuruyan bulaşıklar için geliştirilen Ekstra kurutma opsiyonu ile kurutma daha yüksek bir ısıda yapılıyor ve bulaşıkların makineden daha kısa sürede kupkuru ve tertemiz çıkmasını sağlanıyor.

 Siemens SN56V590EU ve Siemens SN56N596EU bulaşık makinelerinde ayrıca sanitationPlus, aquaSensor, yük sensörü,  rackMatic (3 katlı) özellikleri dikkat çekiyor.

Dergisi 

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account