Alüminyum Tabanlı TIRSAN FRİGO Yola Çıktı

Editör
08.11.2012

 

TIRSAN’ın müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerine odaklı kaliteli ürünler geliştirme çalışmalarının bir sonucu olarak TIRSAN Frigo’lar artık alüminyum taban opsiyonu ile sunulmaktadır.  

TIRSAN Frigo’lar Şimdi Alüminyum Taban Seçeneği İle Sunuluyor  

Ocak 2011’de yapılan lansmanından bu yana soğuk zincir taşımacılığında öncelikli tercih edilen araçlardan biri olan TIRSAN Frigo, kalitesi ve güvenilirliği ile ön plandadır.

TIRSAN Ar-Ge merkezinin müşteri odaklı ürünler geliştirme yaklaşımı ile tasarlanan TIRSAN Frigo, yeni alüminyum taban seçeneği ile ürün geliştirmelerinin durmaksızın devam eden bir süreç olduğunu göstermektedir.   

TIRSAN Frigo; et, süt, sebze ve meyve gibi her tip gıdanın taşınmasına uygundur. Alüminyum tabanı sayesinde soğuk zincir taşımacılığında standartları yükselten TIRSAN Frigo yüksek mukavemetli, darbe dayanımı ve ısı izolasyonu üst seviyede olan, son teknoloji paneller ile üretilmektedir. 

TIRSAN Frigo Uluslararası Taşımacılık Standartlarına Uygundur 

ATP Mevzuatına uygun olarak üretilen TIRSAN Frigo’lar gıda maddelerinin (et, balık, süt, sebze, meyve vb) taşımacılığının uluslararası taşımacılık standartlarına uygun olarak yapılmasını sağlamaktadır.

Türkiye’de gıda taşımacılığında nakliyeden kaynaklanan sorunlar nedeniyle %30’luk kayıp yaşanmaktadır. Gıda maddelerinin ısı kontrolünü mümkün kılan ve uluslararası taşımacılık koşullarını sunan TIRSAN Frigo araçlar ile taşınması kazanç kaybını ortadan kaldırmaktadır. 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account