İsviçreli sıhhi tesisat devi GEBERIT, sunduğu teknolojik ve kullanışlı ürünlerine bir yenisini daha ekliyor.

Editör
08.11.2012

 

Geberit DuoFresh içerisindeki koku giderme sistemiyle kötü kokuları klozet içerisinde emerek, banyolarınızı arındırıyor ve ortama temiz bir hava sirkülasyonu sağlıyor.

Dünyanın ilk rezervuar markası GEBERIT, rezervuar sistemlerinde çığır açan yeni bir teknolojiye imza atıyor. İstenmeyen kokuları klozet taşının içinden emerek, kokudan arındırıp ortama temiz hava verme özelliğine sahip Geberit DuoFresh gömme rezervuar, inovatif özellikleri ile kullanıcısına ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor. 

Enerji Tasarruflu Akıllı Tasarım 

Geberit DuoFresh’in koku alma ünitesi, kumanda kapağındaki düğme ile kolayca çalıştırılabiliyor. Klozetin içindeki kötü hava, aktif karbon filtresinde temizleniyor ve ortama yeniden temiz hava veriliyor. 

İster otomatik olarak 10 dakika içinde kapanan, isterseniz de manuel olarak kapatabileceğiniz sistem, sizi yormadan banyonuzda temiz hava akışının kontrollü şekilde dağılmasını sağlıyor. Banyolarda kötü kokudan arınmak için banyoyu havalandırırken oluşacak enerji kaybını minimuma indiren Geberit DuoFresh, bu sayede enerji tasarrufu da sağlıyor. 

Birçok klozet ile uyumlu Geberit DuoFresh gömme rezervuar ile hem banyonuzda taze havayı hissedin, hem de enerji tasarrufu sağlayın. 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account