Franke’den Mutfaklarınıza Profesyonel Dokunuş

Yazar:Editor
07.11.2012

 

Ankastre ürünler alanındaki başarısını kullanıcılarından aldığı güven ve ürün kalitesinden aldığı güçle her geçen gün biraz daha arttıran Franke’nin, 120’lik Crystal Serisi Cam Ocakları, mutfaklarınıza rahat kullanım ile birlikte şıklığı getiriyor…

Yan yana dizilmiş dört ocak gözünün sağladığı ergonomi sayesinde tencerelerin birbirine çarpmadan, daha rahat kullanılabilmesi sağlanıyor. Ocakta bulunan 3 taç özelliği sayesinde de büyük çaplı tencerelerde özellikle zor pişen tüm et türleri, harlı alevler sayesinde kolaylıkla ve hızlı pişebiliyor.

Siyah ve beyaz cam olmak üzere iki farklı renk alternatifi bulunan bu özel seride kullanılan camın kalitesi de üst seviyede. Isıya ve darbeye dayanıklı camdan üretilen Franke Crystal serisi ocakların ısı panelleri sayesinde de düğmelerin ısıdan korunması ve kirlenmemesi sağlanıyor.

Basit mutfak kazalarına karşı emniyet özellikleri ile donatılmış Crystal Serisi cam ocaklarda bulunan gaz emniyet ventili sayesinde taşma ya da rüzgâr sonucu ateş söndüğünde Emniyet ventili devreye girerek gazı kesiyor ve ortam güvenliği sağlıyor. 

Otomatik ateşleme özelliği sayesinde de düğmeyi çevirip 3 saniye basılı tutulduğunda ateşleme otomatik olarak düğmeden gerçekleşiyor ve bu özellik sayesinde kontrolsüz gaz çıkışı engellenmiş oluyor.

Sahip olduğu teknoloji, ergonomi, renk alternatifleri ve sıra dışı tasarımı ile Crystal serisi 120’lik ocak mutfaklarınızdaki en büyük yardımcınız.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account