İstanbul INN Aparts serisinin ilk projesi olan “Küçükyalı Aparts” ile Kentsel Dönüşüm’ün Küçükyalı’daki öncüsü oluyor.

Editör
07.11.2012

 

Anadolu Yakası’nda uygun fiyatlı, yeni ve modern bir komplekste yaşamak isteyenlere hitap eden proje, Plus ROOM’la da İstanbullulara sınırsız bir yaşam alanı sağlıyor.

Lokasyonel avantajı uygun fiyatla bütünleştiren “İstanbul INN Küçükyalı Aparts” projesi; Kentsel Dönüşüm çalışmalarının yoğun olarak devam ettiği Maltepe – Bostancı aksında, her kesim ve bütçeye yönelik yatırım ve oturma amaçlı daireler sunuyor.

Küçükyalı metro durağına 600 metre mesafede, yeni açılacak Optimum Alışveriş Merkezi’nin 900 metre arkasında bulunan,“İstanbul INN Küçükyalı Aparts”; dingin, sade ve abartıdan uzak mimarisi ile de dikkat çekiyor.

Her dekoratif formun aynı zamanda çözümün de bir parçası haline getirildiği ve modern apartman konseptinin ilk örneklerinden olan proje, Kentsel Dönüşüm’e uygun olarak tasarlanıyor.  Herkes için eşit mutluluk anlayışıyla kurgulanan “İstanbul INN Küçükyalı Aparts”; özel çözümleriyle engelli, yaşlı ve çocuklu ailelere de kolaylık sağlıyor.

Site, residance gibi toplu yaşam sahalarına ve Kentsel Dönüşüm’e yeni bir bakış açısı getiren ve insanların özel isteklerine uygun alanlar yaratan yaklaşımı ile de konut anlayışını kökünden değiştiren Plus ROOM, 1+1 dairelere de sonsuz metre karelik bir evde yaşama lüksü sunuyor.

Sosyal donatı sisteminin modernize edilmiş hali olan Plus ROOM, bir evin içine sığamayacak ve alışılmış sitelerin sosyal tesislerinin kapsayamayacağı kadar çeşitli odalar yaratıyor.

1900 metrekarelik bir evin sahip olabileceği özellikleri barındıran bu mimarı yaklaşım, ihtiyaç duyulduğunda istenilen odaların evlere dahil edilmesini sağlıyor.

Kullanılmayan alanlar için hiçbir ücret veya aidat ödenmeyen ve kişiye özel kullanım alanlarından oluşan Plus ROOM’dan, kullan-öde sistemi ile yararlanılıyor. Daire sakinleri odalara, kendilerine verilecek kartlarla 15 – 30 TL. arasında bir kullan-öde sistemle giriş yapabiliyor.

Plus ROOM’un “İstanbul INN Küçükyalı Aparts”a özel çözümleri arasında; misafiri gelen ve evinde fazla odası olmayanlar için Misafir Odası, özel partiler düzenlemek isteyenlere Party&Karaoke Room, çamaşır ve ütü için Laundry, küçük evlerin cankurtaranı Depo Alanları, Oyun Odası, Kapalı Yüzme Havuzu ve Sauna bulunuyor.

Plus ROOM’da aynı zamanda kendini geliştirmek ve yenilemek isteyenlere Private Studio, özel ses ve görüntü sistemli 20 kişilik Private Cinema, yalnız spor yapmak veya özel ders almak isteyenlere Private Fitness Room, Playstation tutkunlarına Playstation Room ve acil durumlarda yardım alınabilecek, her türlü ilk yardım ünitesinin de bulunduğu, ambulans desteği de verilen First – aid Room gibi özel hizmetler de veriliyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account