Kiora Z, eviyenin ön plana çıkmasını sağlıyor

Editör
07.11.2012

 

Bağımsız yemek pişirme ve malzeme hazırlama adacıkları mutfaklarda giderek daha çok yer alıyor. Her yandan kolayca ulaşılabilen bu alanlar çok yönlü yemek pişirme keyfi için esneklik sağlıyor. Sieger Design, Duravit için bu modern açıklığı mutfak lavabosuna taşıdı ve her iki taraftan rahatça kullanılabilen yeni lavabo Kiora Z’yi geliştirdi

Kiora Eviye Serisi, çanakta yoğunlaşan eş biçimli bir tasarıma sahip olan Kiora Z ile lavaboda iş yaparken bolca hareket özgürlüğü ve boş alan sağlayan yeni bir tasarımı da içine alacak şekilde genişletiliyor.

Ortada konumlanmış eviyenin iki yanında eş biçimli süzülme yüzeyleri var. Bu iki eşit süzülme alanı çanağa doğru eğimli ve su her iki taraftan kolayca çanağa akıyor.

Epikürden mamul, bulaşık makinesinde yıkanabilen ve bükülmeyen bir kesme tahtası da ilave çalışma yüzeyi oluşturuyor. Sol tarafa yerleştirilen taze gıdalar kesme tahtasında hazırlanıyor, çanakta yıkanıyor ve sonra da sağ taraftaki süzülme alanına konuyor

Seramikler tat ve koku içermediği için, gıdalar Kiora Z üzerinde hiç tereddütsüz hazırlanabilir. Hiçbir şekilde tat değişmez. Ayrıca, tüm Duravit mutfak eviyeleri özel olarak dayanıklı DuraCeram© özel seramiklerinden yapılmıştır.

Beyaz ve Pergamon renginin yanı sıra yeni Mat Krem ve Kadife Beyazı tonları da bulunan Kiora Z tek kelimeyle rahattır. Bu seramik lavabo, mat antrasit ve siyah gibi koyu tonlarıyla da mutfağa damgasını vurur.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account