Pronet Güvenlik’e deneyimli Satış Direktörü

Yazar:Editor
07.11.2012

 

İletişim ve telekomünikasyon sektörlerindeki uzun yıllara dayanan deneyimi ile dikkat çeken Ayşe Kıvanç, Pronet Güvenlik Direkt Satıştan Sorumlu  Satış Direktörü olarak atandı.

140 binden fazla aktif abonesi ile Türkiye’nin en büyük güvenlik şirketi konumunda bulunan Pronet Güvenlik’te, Ayşe Kıvanç, Direkt Satıştan Sorumlu Satış Direktörü olarak atandı. 

Lisans eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi Metalürji Mühendisliği Bölümü’nde tamamlayan Ayşe Kıvanç, profesyonel yaşantısına 1991 yılında Satış Uzmanı olarak başladı. Kariyerini uzun yıllar boyunca iletişim ve telekomünikasyon sektörlerinde sürdüren Kıvanç, 2001-2008 yılları arasında Vodafone Telekomünikasyon bünyesinde Kurumsal Satış Direktörü olarak görev aldı.

2008-2010 yılları arasında Türk Telekom bünyesinde satış kanal stratejilerinin oluşturulması, saha satış ekiplerinin kurulması ve satış süreçlerinin iyileştirilmesi üzerine Danışmanlık görevini sürdüren Kıvanç, Pronet Güvenlik ekibine katılmadan önce Yıldız Holding bünyesinde bulunan Global İletişim’de Satış Grup Müdürü olarak görev yapıyordu.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account