Philips’ten gün ışığında bile performans gösteren yeni noktasal LED aydınlatma çözümü: ArchiPoint iColor

Yazar:Editor
07.11.2012

 

Philips, ArchiPoint iColor Powercore LED armatürleri ile; yol, işaret ve dış mekan aydınlatmalarında gece-gündüz ayrımını ortadan kaldıran “akıllı ve renkli ışık teknolojisini” tüketicilerin hizmetine sunuyor. 

Gün ışığında görülebilir özelliğe ve Entegre Powercore teknolojisine sahip olan ArchiPoint iColor,  ofis, mağaza ve konaklama mekanları ile, şehir ve yol aydınlatmalarına yönelik gün ışığında görünebilir, tam zamanlı performans sağlayan yeni bir aydınlatma çözümü sunuyor.

Birden çok lens seçeneği bulunan Entegre Powercore teknolojisine sahip olan ArchiPoint iColor Powercore, LED aydınlatmada doğrudan güneş ışığında bile görülebilen homojen bir ışık yüzeyine sahip.

Aydınlatmada gece- gündüz ayrımını ortadan kaldıran ArchiPoint iColor Powercore, yarattığı enerji verimliliğiyle de dikkat çekiyor. Minimum kurulum ve bakım maliyeti ile ön plana çıkan ArchiPoint iColor Powercore, floresan lambalara oranla daha az enerji tüketiyor.Uzun kullanım ömrünün yanı sıra, birden çok lens seçeneğiyle aydınlatma teknolojisine sınırları aşan bir bakış açısı kazandırıyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account