Philips en zorlu aydınlatma gereksinimlerine ArenaVision ile projeksiyon tutuyor

Yazar:Editor
07.11.2012

 

 Philips, yenilikçi ArenaVision projektör serisi ile spor salonları, açık hava organizasyonları gibi en zorlu aydınlatma ve görsel yayın gereksinimlerini karşılıyor.

Dünya standartlarında çift uçlu ampuller kullanılarak tasarlanan ArenaVision projektörler, Philips lambalar ve özel optikler aracılığıyla ışık demetini yansıtmada maksimum optik verimliliği sağlarken, kayıpları en aza indiriyor

Aydınlatma sektörünün lider markası Philips, en zorlu aydınlatma çözümlerine yönelik olarak tasarlanan ArenaVision projektör serisi ile aydınlatma uygulamalarına yönelik dünya çapında yüksek performans sunuyor.

Doğal renklendirme teknolojisi kullanılarak tasarlanan ArenaVision projektör serisi, açık ve kapalı mekanlarda gerçekleşen dev organizasyonları aydınlatmada maksimum performans ve verim sağlıyor.

Oval optik ve kompakt lambaların entegrasyonundan oluşan bir sisteme sahip olan ArenaVision projektör serisi, yüksek ışık çıkışının bir yansıması olarak gösterdiği yüksek performansının yanı sıra, parlamaları en aza indirgeyen donanımı ile dikkat çekiyor.

Üretiminde kullanılan doğal renklendirme teknolojisi ise, görsel yayın uygulamalarında parlamayı en aza indirgeyerek yüksek verimlilik sağlıyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account