Schneider Electric, Merten Anahtar-Priz serilerini daha geniş bir pazara sunuyo

Editör
06.11.2012

 

Enerji yönetiminde global bir uzman olan Schneider Electric, daha önce sadece KNX otomasyon sistemleriyle birlikte sunduğu Merten anahtar-priz serisini, artık tüm Türkiye’deki Life Space bayilerinde satışa sunuyor. Merten serisi aynı zamanda Schneider Electric’in yeni Üst Segment Anahtar-Priz Fiyat Listesi’nde de yerini aldı.

Merten serisi ışıklı priz ile yolunuz hep aydınlık olsun

Ailenizin güvenliği günün 24 saatinde de önemlidir. Ve bilirsiniz ki, gece sizin uyuyor olmanız, evdeki herkesin uyuduğu anlamına gelmez. Merten serisi, tüm Life Space ürünleri gibi günlük yaşamınızı kolaylaştıran ve evinizi yaşamak için daha konforlu bir yer haline dönüştüren; kurulumu kolay, basit çözümlerden biri.

Hayatınızı kolaylaştıran ve daha güvenli bir hale getiren Merten serisi ışıklı prizler, LED aydınlatma modülü sayesinde priz üzerindeki ışık sensörü vasıtasıyla karanlık olduğunda zemini otomatik olarak aydınlatıyor.

Yer seviyesindeki bu aydınlatma ile gece karanlığında evin içerisinde bir yerden bir yere gitmek isteyenlere yolu bulmak ve güvenli bir şekilde ilerlemek için yol arkadaşı oluyor. 

Işık sensörünün aydınlık düzeyi eşiği prizin ön yüzünden değiştirilebiliyor. Bu eşiğe ulaşıldığında Led lamba otomatik olarak sönüyor. Ayrıca aydınlatılan alanın büyüklüğü lamba kapağının açılıp kapanması ile ayarlanabiliyor.

Evde kimsenin olmadığı zamanlarda ise otomatik mod kapatılıyor. Hatta Merten serisi normal prizlere LED aydınlatma modülü eklenerek gece lambalı hale dönüştürülebiliyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account