Seracilikta devrim; OSRAM OT FIT 380 D NFC HC L yüksek performansli LED sürücüler ile ileri tarim

Editör
10.02.2020

Aydinlatma teknolojilerinde dünyanin lider sirketlerinden OSRAM bitkilerin güçlü ve saglikli büyümeleri için ihtiyaci olan aydinlatmayi OT FIT 380 D NFC HC LED sürücü ile sagliyor. Serasina güçlü aydinlatma sistemi kurmak ya da bahçe aydinlatmasini yenilemek isteyenler için gereken tüm özel kriterleri karsilayan OT FIT 380 D NFC HC ile OSRAM, endüstriyel tesislerdeki sorunlarin da üstesinden gelecek, özel olarak üretilmis LED sürücüsünü piyasaya sürüyor.

OSRAM’in yeni OT FIT 380 D NFC HC lineer LED sürücüleri 380 W'a kadar yüksek güç ve 150 ila 550 V araliginda nominal çikis gerilimi sagliyor. Böylece yüksek güçlü LED modülleri seri olarak baglayabilir ve 400 ila 1400 mA çikis akimi araligi sayesinde, çesitli modüllere ve akimlara kolayca uyarlayabilirsiniz.

Hem yüksek enerji tasarrufu hem uzun kullanim süresi

OSRAM OT FIT 380 D NFC HC, uzun vadede oldukça yüksek bir oranda enerji tasarrufu yapmaniza yardimci oluyor. Sabit Lümen Çikisi (CLO) özelligiyle donatilan bu sürücüler, 100 bin saate kadar uzun kullanim ömrüyle öne çikiyor. Ayrintili bir tasarima ve sertifikasyona sahip olan ve peyzaj uygulamalarinda da kullanilan LED sürücüler, 5 yillik ürün garantisine de sahip.

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account