Airfel Hermetik Şofben  Fonksiyonel, Kompakt ve Pratik Kullanım

Editör
06.11.2012

 

 İklimlendirme sektöründe dünyanın önde gelen firmalarından Daikin’in Airfel markalı Hermetik Şofben’i özellikle kış aylarının vazgeçilmezi oluyor.

Konfor ve kaliteyi bir araya getiren Airfel Hermetik Şofben, kullanıcılarına üstün emniyet sistemiyle güven içinde sıcacık banyo yapma olanağı tanıyor.

 İklimlendirme sektörünün lideri Daikin’in ısıtma ürünleri markası Airfel, yeni Hermetik Şofben’i ile kış aylarında sıcacık banyo ve duş keyfi sunuyor. Airfel Hermetik Şofben, sıcak suyun konforunu üstün emniyet sistemleri ile birleştiriyor. 

 Airfel Hermetik Şofben; aşırı ısınma halinde emniyet sensörünü devreye sokarak 85 derecede gazı otomatik olarak kesiyor. Ayrıca alev kontrolü, hava akış kontrolü, donma, gaz ve elektrik kesilmesi emniyet sistemleri ile yüksek su basıncı emniyeti gibi özellikleri de bünyesinde barındırıyor.

 Airfel Hermetik Şofben’in kolay anlaşılan LCD ekranı; hata kodlarını, suyun sıcaklığını, fan sembolünü gösteriyor. Sıcak - soğuk su musluğu açıldığında çıkış suyunun sıcaklığını ve duş simgesini göstererek kullanıcıların her şeyi kolayca anlamasına olanak tanıyor.

 Dar mekanlar düşünülerek tasarlanan Hermetik Şofben, kompakt tasarımı ile her yere rahatça monte edilebiliyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account