Via Port Venezia’da sadece yüzde 5 peşinat vererek 60 ay üzerinden 0,77 faiz oranı ile konut sahibi olabilirsiniz.  

Yazar:Editor
06.11.2012

 

Via Properties&Gürsoy Yatırım Ortaklığı’nın İstanbul Gaziosmanpaşa’da inşa ettiği Via Port Venezia’da, deniz manzarasına üst kat daireler satışa çıktı. En küçüğü 45, en yükseği 51 katlı toplam 5 kulenin bulunduğu Via Port Venezia’dan daire sahibi olmanın şimdi tam zamanı.

Aşağıda Venedik, yukarıda İstanbul manzarasına sahip üst kat daireler çok cazip ödeme planlarıyla satışa sunuldu. Yeni kampanya kapsamında daire bedelinin yüzde 5’i peşinat olarak veriliyor, teslimde de yüzde 20’si ödeniyor. Geri kalan bedel ise 60 aylık vade üzerinden yüzde 0,77 faiz oranıyla taksitlendiriliyor. 72 aylık ödeme planında ise faiz oranı yüzde 0,81…  

 Şu anda daire alan, 2014 sonunda yüzde 80 kazanç elde eder”

Via Port Venezia Satış&Pazarlama Direktörü Cenk Hayırlıoğlu, Via Port Venezia’dan daire alanların bugüne kadar yüzde 30 oranında kazanç elde ettiğini, şu andan itibaren projeden daire alanların ise teslim tarihi olan 2014 yılı sonuna kadar yüzde 80 oranında kar edeceklerini belirtti. Kulelerin üst katlarını çok cazip faiz oranları üzerinden satışa çıkardıklarını kaydeden Cenk Hayırlıoğlu, “Üst dairelerimiz kulelerimizin 37. katından itibaren başlıyor. Deniz gören, İstanbul manzarasına sahip, her detayı düşünülmüş, üst klasman dairelerimiz.

Bu daireleri satışa çıkarırken çok özel bir ödeme planı da sunmak istedik. Şu anda İstanbul’un en kaliteli projelerinden birini en düşük faiz oranlarıyla tüketicilerimizle buluşturuyoruz. Yüzde 0,77 kaçırılmayacak bir oran…” şeklinde konuştu.  

 Hayırlıoğlu, yoğun ilgiden dolayı kulelerin alt katlarında daire kalmadığını, daire fiyatlarının ise 222 bin TL’den başlayıp 850 bin TL’ye kadar yükseldiğini ifade etti. 

Via Port Venezia’da konut, AVM ve ofis birarada…

Gaziosmanpaşa ilçesi sınırları içinde, TEM Otoyolu üzerinde bulunan Via Port Venezia, 82 bin m2’lik arazi üzerine kuruluyor. Mimari konseptini dünyanın en güzel şehirlerinden biri olan Venedik’ten alan Via Port Venezia; 5 kule, 200 mağazalı açık hava alışveriş merkezi ve 60 bin m2’lik alana sahip modern ofis etaplarından oluşuyor.

Mimari konsepti Dome Mimarlık tarafından tasarlanan Via Port Venezia’da tıpkı Venedik’te olduğu gibi yürüyüş yolları, su kanalları, büyük meydanlar inşa ediliyor.

Genişliği 12 m olan su kanallarında gondollarla gezintilerin yapılabileceği, meydanlarında Venedik karnavallarının düzenleneceği Via Port  Venezia’dan konut sahibi olanlar, tüm bu güzelliklerin yanı sıra açık ve kapalı yüzme havuzları, fitness salonu, buhar odası, sauna, oyun sahaları, çocuk parkları gibi tüm sosyal imkânlardan da faydalanabilecek.

 Via Port Venezia’da daire tipleri 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak değişirken daire büyüklükleri ise 66 m2’den 217 m2’ye kadar çeşitlilik gösteriyor. TEM Otoyolu’nun hemen yanında, Eski Edirne Asfaltı üzerinde, Habipler-Topkapı tramvay hattının yanı başında olan proje, ulaşım noktasında avantaj sunuyor. Proje aynı zamanda yeni yapılacak Mecidiyeköy-Havalimanı arası metro hattından direkt bağlantı alıyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account