Bosch’tan profesyonellere dijital destek

Editör
06.11.2012

 

Üretim ve yönetim sistemlerinde yenilikçiliği esas alan Bosch, yeni Toolbox akıllı telefon aplikasyonu ile şantiye çalışanlarına büyük kolaylık sunuyor.

  Google Play Store ve Apple App Store'dan ücretsiz olarak indirilebilen mobil uygulama, ölçüm kamerasıyla şantiyedeki çalışmalarda büyük zaman tasarrufu sağlıyor. Toolbox sayesinde tek bir uygulamayla fotoğraf çekmek, ölçüleri girmek ve not almak, artık çok daha kolay!

Bosch Elektrikli El Aletleri, yenilikçi fikir ve uygulamalarıyla çalışma hayatınızı kolaylaştıracak projelere imza atmaya devam ediyor. Birçok profesyonel kullanıcı için günlük çalışma hayatında olağan hale gelen, akıllı telefon uygulamaları Bosch sayesinde artık yepyeni bir boyut kazanıyor. 

Bosch ToolBox akıllı telefon uygulamasında, ölçü birimleri dönüştürücü, cep feneri ve Bosch'un profesyonel elektrikli el aletlerine ait mobil kataloğu yer alıyor. Bosch’un yeni dijital ürününe son olarak ölçüm kamerası aplikasyonu da eklendi. 

Böylece Bosch Toolbox uygulamasıyla, çok kısa bir sürede fotoğraf çekimi, ölçüleri oklar ve açılar yoluyla doğrudan fotoğraf üzerine aktarma, notlar ekleme, kaydetme ve e-posta yoluyla göndermek mümkün hale geldi.

Teklif sunumunda büyük zaman tasarrufu

Ölçüm kamerası artık şantiyenin kargaşa dolu ortamında sık sık kaybolan kurşun kalem ve kağıdın yerini alıyor ve profesyonel kullanıcıların işini dijital destekle kolaylaştırıyor. Ölçüm kamerası teklif hazırlarken önemli ölçüde zaman kazanmanızı sağlayabiliyor. 

Bağlantı veya iletişim hatlarının yerlerini belirten veriler ve benzeri tüm gerekli bilgiler doğrudan fotoğraf üzerinde işaretlenebiliyor ve daha sonra istenildiği zaman kullanılabiliyor. Önemli detayların unutulması riski böylece en aza indiriliyor. 

Şantiyede hazırlanan taslaklar ve dijital fotoğrafların zaman kaybına yol açan sınıflandırılma ve eşitlenme işleri de artık geçmişte kalıyor. Profesyonel kullanıcılar bunun yanı sıra uygulamanın yardımıyla video ve sesli notlar da kaydedebiliyor ve farklı yapı projelerine ait tüm verileri yaratılan ilgili klasörlere yerleştirebiliyor. Bu sayede çok sayıda iş arasında bile genel bakış kaybedilmiyor.

Ölçüm kamerası uygulaması artık, Google Play Store ve Apple App Store'da Android ve IOS işletim sistemleri seçenekleriyle ücretsiz olarak temin edilebiliyor. 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account