NG Kütahya Seramik, Cersaie’de yeni koleksiyonlarını sergiledi

Editör
05.11.2012

 

25-29 Eylül tarihleri arasında gerçekleşen, Avrupa’nın en büyük banyo ve seramik fuarı olan Cersaie Fuarı’nın bu yılki NG Kütahya Seramik standında, büyük ebatlı duvar karoları, doğayı tüm gerçekliğiyle dijital baskı tekniği kullanarak seramiğe taşıyan ve dijital baskı teknolojisi ile NG Kütahya Seramik yaratıcılığını birleştiren Origitile Koleksiyonu’nun en son örnekleri, “seramiğin geleceği” olarak tanımlanan ve altıgen formların mükemmel uyumunu sergileyen Nexus serisi, dünyaca ünlü IF Product Design 2011 ve Red Dot Design Award Best Of The Best 2011 tasarım ödüllerinin sahibi Versatile ve cam dünyasının en son güzellikleri Brezza koleksiyonları sergilendi.

Tasarımlarıyla seramiğe yeni boyutlar getiren, vizyonuyla sektörüne yurtiçi ve yurtdışında öncülük eden NG Kütahya Seramik, Cersaie Fuarı’nda, 26. Salon B22 numaralı stantta ziyaretçilerle buluştu.

Fuarda da sergilenen, modern metalik çizgileriyle, metaliğe farklı bir yorum getiren, 30x60 cm ve 60x60 cm ölçülerindeki Polin serisi, 50x100 cm Zigana, 30x75 cm Defne, Kilyos, Onix, Prestige serileri, 30x75 cm, 30x30 cm, 60x60 cm ebatlarına sahip Lara, 30x60 cm, 60x60 cm ölçüleri ile Imperial ve 60x60 cm Montana serileri NG Kütahya Seramik’in yenilikleri arasında yer alıyor.

Seramik sektöründe ilkleri başarmayı gelenek haline getiren ve sayısız yeniliğe imza atan NG Kütahya Seramik, fuarda da sergilenen, 42,5x85 cm ölçüsündeki yeni seramik ebadı ile yine bir ilke daha imza atıyor. 42,5x85 cm ölçüsündeki Arena, Venüs ve Dolomite ürünleri ve Origitile Koleksiyonu’nun iddialı parçalarından Imperial, Pulpis, Kilyos serileri polisaj özelliği ile renkleri ve parlatma efektleri ile bu yılın dikkat çeken ürünleri arasında.

Üretim gücünü, teknolojisini, üretilen son trend ürünleri sergilemek, yeni trendler oluşturmak amacıyla fuara katılan, global seramik piyasasını yakından takip eden NG Kütahya Seramik, gelecek yılın seramik modasını, trendlerini sergiledi.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account