Bağdat caddesinin en ayrıcalıklı projelerinden Altıner Residence görkemli teslim töreni ile kat sahiplerine merhaba dedi

Editör
05.11.2012

 

Kategorisinde lider, özel tasarıma sahip, 1.150m2 arsa üzerinde, 3.722m2 kapalı alanda, 24 dairesi ile göz dolduran Altıner Residence, görsel bir şölen ve  şık bir davet ile kat sahiplerine anahtarlarını teslim etti.

Özgün yaşam standartlarına verdiği önemle ön planda olan Altıner Residence, 18 Ekim 2012’de gerçekleştireceği gecede, Prof. Devrim Erbil’in sanat eserlerinin de yer alacağı ve Türkiye’de ilk defa 100 yıl garanti belgesine sahip konut özelliği ile kat maliklerine sertifika ve garanti belgeleri teslim edildi.

Bu görkemli teslim töreninde; projede emeği geçen tüm çalışanlara, inşaat görevlilerine ve Altıner Residence’in proje gelişiminde katkı sağlayan iş ortağı firmalara onur belgesi ve teşekkür plaketlerini sunarak,  Altıner Residence ayrıcalığını hissettirildi.  

Modern peyzajıyla daire sahiplerine nefes alacakları alanlar sunan , onlara , gördükleri detaylar ile mutlu olacakları , sevdikleriyle birlikte bu projede bulunmaktan  gurur ve huzur duyacakları, binaya girişlerinde onlara eşlik edecek ışıklı ve su danslı süs havuzlarıyla hayatlarına pozitiflik katacakları ,  İstanbul şehir ruhuna bir katma değer sağlamak gayretiyle  bir yapıdan çok bir eser yarattıklarını ifade eden inşaat yetkilileri sonsuz yaşam enerjisiyle Altıner Residence sakinlerine mutlu günler diledi.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account