Bizim Evler 5’te cazip bir kampanya başlatıldı

Editör
05.11.2012

 

İstanbul’un nitelikli konut bölgesi olarak belirtilen Ispartakule’nin en geniş yaşam alanını inşa eden İhlas Yapı A.Ş., bölgedeki yeni projesi Bizim Evler 5’te cazip bir kampanya başlattı.

214 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışların devam ettiği projede, %25’lik peşinat 1 yıl ertelenirken, 120 aya kadar kredi kullanılabiliyor. %0,60’dan başlayan vade oranlarıyla kredilendirme yapılan projede; %25 peşinata ise 12 aya kadar vade farksız taksitlendirme imkanı da sunuluyor.

Geniş ve ferah kat planlarının tercih edildiği projede, büyüklükleri 114 metrekare ile 203 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri bulunuyor.

Satış ofisinde yer alan örnek daireyle de konut alıcılarına, kullanılan tüm malzemeleri görme imkanı sağlanıyor.Bugüne dek inşa edilen tüm Bizim Evler projelerinde olduğu gibi Bizim Evler 5’te de peyzaja, arsa alanının %85’i ayrılıyor.

Kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, sauna, Türk hamamı, Fin hamamı ve göl kafeler gibi sosyal alanlara projede yer ayrılıyor.Sosyal yaşam alanlarına verilen önemle dikkat çeken Bizim Evler 5’in kapalı yüzme havuzu ve sosyal tesisleri aidata dahil olarak hizmet verecek.

Buna ek olarak aidat oranları benzer projelere kıyasla makul seviyelerde tutulacak.Bizim Evler 5, genellikle oturum amaçlı alım yapan aileler ve doğru yatırım aracı tarafından ilgi görüyor.

Bölgenin hızlı gelişim grafiği ve proje özellikleriyle yatırımcıların da yoğun talebi oluyor.Bölgedeki ilk üç projesini erken teslimlerle tamamlayan İhlas Yapı A.Ş., satışlarına devam ettiği Bizim Evler 4 projesini de erken teslim etmeyi planlıyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account