42 metre yüksekliğinde dünyanın en yüksek satış ofisini yapıyor

Editör
02.11.2012

 

TOKİ iştiraki Emlak Konut GYO ile Viatrans-Meydanbey Ortak Girişimi, İstanbul’un en değerli bölgelerinden biri olan Mecidiyeköy’de yükselen yeni kültür, yaşam ve moda merkezi satış ofisi ile de bir ilke imza atıyor. 5 yıldızlı bir otel, residence, lüks ofisler ile çınar ağaçlarından oluşan bahçe içindeki kültür, sanat ve moda merkezini de barındıran proje, eşsiz boğaz manzarasına sahip 42 metre yüksekliğindeki lüks satış ofisi ile dünyaya açılacak. 

Yapımı 3 ayda tamamlacak olan 14 katlı bir binaya eşit yükseklikteki satış ofisinde 450 ton özel çelik kullanılıyor. Bu çok özel projenin tanıtımına ev sahipliği yapacak olan  boğazın eşsiz manzarasına hakim satış ofisi dikey olarak konumlandırılıyor ve boğazın manzarasını miasfirlerinin ayaklarının altına seriyor

Tamamı 2000 m2 kullanım alanı olan ve içinde kat bahçelerini de barındıran satışı ofisinin peyzaj çalışmaları haricinde toplam 2 milyon dolara mal olduğunu belirten Viatrans-Meydanbey Ortak Girişimi Yönetim Kurulu Başkanı Haydar Özkan ‘’ İsviçre kaynaklı bir fon olarak, tüm rezidans daireleri boğazı gören projemizde bütün standartlarımızı ve disiplinimizi en yüksek seviyede tutuyor ve birçok ‘ilk’e de imza atmış bulunuyoruz.

5 yıldızlı bir otel markasını residence yaşamı ve lüks ofisler ile buluşturduğumuz projemizi, dünyanın en yüksek satış ofisi olarak konumlandırdığımız proje ile dünyaya tanıtacağız. Diğer bütün yatay ofis projelerinden farklı olarak dikey biçimde tasarladığımız satış ofisimiz, projemizdeki minimum boğaz manzarasının küçük bir örneği niteliğinde olacak.

Boğazın büyülü güzelliğine sahip olacak satış ofisimiz, ardında yükselecek lüksün ve kalitenin adresi, yeni kültür, sanat ve moda merkezimizin en güzel silüeti olarak tüm İstanbul’u selamlayacak. Seçkin ve özel ayrıntılarla süslediğimiz, Mecidiyeköy’de çınar ağaçları arasındaki bu çok özel projemizle İstanbul’u dünya standartlarının da ilerisine ulaştırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. ’’ dedi.

Aralık 2012’de açılması planlanan satış ofisi, seçkin davetler, sergiler ve özel organizasyonlar gibi birçok etkinliğe eşsiz boğaz manzarasının büyüsüyle ev sahipliği yapacak. 

Dergiisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account