Airvolution teknolojisi ile havanın gücü sizin yanınızda

Editör
01.11.2012

 

Hoover, Airvolution teknolojisi ile bildiğiniz diğer süpürgelerden farklı ve üstün özellikli süpürgeler sunuyor. 

Airvolution ile süpürgenizin emiş gücü hiç azalmıyor. Sıradan süpürgelerin torbaları veya hazneleri dolmadan çekiş güçleri azalırken Airvolution’ın üstün ayrıştırma gücü, tozların büyük kısmının kaset içinde toplanmasını ve filtreden geçmemesini sağlıyor. Böylece tıkanma riski azaltılarak sürekli yüksek emiş gücü sağlanıyor.

Airvolution teknolojisi aynı zamanda havanın gücünü en verimli şekilde kullanarak devrim yaratıyor. Hoover Airvolution, sahip olduğu üstün teknoloji ile ayrıştırma işleminde %97 verimlilik sağlıyor. Böylece filtreye daha temiz hava ulaşıyor ve filtre bakım periyodları azalıyor. Airvolution ile evinizin havası hep temiz kalıyor. 

Hoover Airvolution teknolojisine sahip ürünlerden Xairon TXP 1520 ve Rush Extra TRE 1420 odelleri, özellikleri ile bir adım öne çıkıyor. Her iki modelde de sürekli emiş gücü mevcut.

Xairon TXP 1520’nin özellikleri arasında 79(Db(A)re1pw) ses seviyesi ve 1,5 lt toz kapasitesi yer almaktadır. Rush Extra TRE 1420’nin özellikleri arasında ise 2,5 lt toz kapasitesine sahip olmasını ve bakteri oluşumunu önleyen gümüş iyon teknolojisini sıralayabiliriz.

Hoover, Airvolution teknolojisine sahip modelleri ile size üstün özellikli ürünler sunuyor ve evinizin havasının daima temiz olmasını sağlıyor.

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account