AE Arma-Elektropanç’ın İş Geliştirme Müdürü Burak Kızılhan, Fortune Türkiye’nin belirlediği “Gelecek Vaat Eden 20 Yönetici” listesinde yer aldı.

Editör
01.11.2012

 

Türkiye’nin en güçlü teknik müteahhitlik şirketi AE Arma-Elektropanç’ın İş Geliştirme Müdürü Burak Kızılhan, Fortune Türkiye’nin belirlediği “Gelecek Vaat Eden 20 Yönetici” listesinde yer aldı.

Güçlü işler kurmuş, kendi alanlarında büyük etkiler yaratmış ve yeniliklere imza atmış iş insanlarının mercek altına alındığı listenin oluşturulma sürecinde 40 yaş altındaki başarılı yöneticiler; güç, etki, inovasyon ve şöhret unsurları doğrultusunda değerlendirildi.

 

 Dünya çapında; elektrik, elektronik, mekanik ve bilgi-iletişim teknolojileri alanlarında, teknik servis sağlayıcı Imtech’in bir firması olan AE Arma-Elektropanç’ın Ortadoğu operasyonlarının başında olan Burak Kızılhan, bir süre önce Ortadoğu’nun ve Körfez’in en prestijli ve etkili yayın kuruluşlarından Construction Week’in her yıl belirlediği Power 100 listesinde yer almıştı.

Bölgenin en etkili 100 isminin ödüllendirildiği Llsteye 68. sıradan giren ve listede Türkiye’yi temsil eden iki kişiden biri olan 28 yaşındaki Kızılhan, ayrıca listenin en genç ismi olarak da dikkat çekmişti.

Londra’daki University of Hertfordshire’da Elektrik – Elektronik Mühendisliği üzerine eğitim alan Burak Kızılhan, yine Londra’da bulunan Brunel University’de Mühendislik Yönetimi Master’ı yaptı.

Eğitiminden sonra, 2 sene boyunca Schneider Electric İngiltere’de çalıştı ve daha sonra aile şirketi AE Arma-Elektropanç’ta görev aldı. Imtech’in bir firması olan Türkiye’nin en güçlü Teknik Müteahhitlik şirketi AE Arma-Elektropanç, bölgede Dubai, Katar, Abu Dhabi gibi ülkelerde yürüttüğü pek çok proje ile dikkat çekiyor. Burak Kızılhan da 2010 yılından beri, AE Arma-Elektropanç’ın İş Geliştirme Müdürü olarak görevini sürdürüyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create Account



Log In Your Account