Legrand’ın Son Teknoloji ile Yenilenen Kompakt Şalter Serisi DPX³ 160 ve DPX³ 250 şimdi Türkiye’de üretiliyor!

Yazar:Editor
31.10.2012

 

 Bina, elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler konusunda uzman marka Legrand,Türkiye’de üretilmeye başlanan ve yenilenen koruma ürün grubu DPX³ 160 ve DPX³ 250 ile mükemmel çözümler sunuyor.

 

 

Legrand, elektrik tesisatında kolaylık ve kaliteli çözümler sunan devre koruma ürün grubunu geliştirmeye devam ediyor. Sektördeki ihtiyaçtan yola çıkarak son teknoloji ile güncellenen DPX³ kompakt şalter ürün grubu artık Türkiye’de üretiliyor.

Alçak gerilim elektrik tesisatlarının korunması, anahtarlanması ve kontrol izolasyonu için gelişmiş teknoloji ile tasarlanan DPX³ serisi yaratıcı ve yenilikçi işlevleriyle enerji verimliliğinde yüksek performans sunuyor.DPX³ 160 ve DPX³ 250  serisi tam donanımlı ürün yelpazesi ile her ihtiyacınıza eksiksiz çözümler getiriyor.

DPX³ 160 ve DPX³ 250 serisinin elektronik ünitesine dahil edilen kaçak akım koruma ve ölçme işlevi sayesinde anlık veya ortalamalarının ayrıntılı olarak görüntülenmesine olanak sağlıyor.

Serinin sınırsız çözümler sunan özellikleri sadece teknolojik alanda sınırlı kalmıyor. Tasarlanan ufak boyutları sayesinde ürünler özellikle tali panolarda alandan tasarruf edilmesini sağlarken daha kolay montaj edilebilmesi ile kusursuz sonuçlar ortaya çıkarıyor.Sunduğu geniş seçenek, yüksek performans ve yeni işlevleri ile DPX3 160 ve DPX³ 250 hayatınızı kolaylaştıracak.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account