Almanya’nın alanında öncü firmalarının Türkiye Distribütörlüğünü üstlendi.

Editör
30.10.2012

 

Parlak Sistem Kaldırma Ekipmanları San. Tic. Ltd. Şti. olarak Almanya’nın alanında öncü firmalarının Türkiye Distribütörlüğünü üstlenerek 2000 yılından beri müşterilerine %100 memnuniyet kazandırmak adına kalite ve profesyonelliğinden asla ödün vermeden hizmet etmektedir.

Satış öncesi müşteriyi bilgilendirme, Ürün satışı, Ürün montajı, Satış sonrası periyodik servis ve bakım konularından teknik elemanların eğitimine kadar profesyonel kadrosu ile kusursuzca işini yaparak üstlendiği tüm görevleri layıkıyla gerçekleştirmektedir.

Türkiye Distribütörlüğü olan firmalar:Alman EBERHARD marka kalıp itici, delici, kesici, pim ve zımbalar, Alman EHP marka dijital yük kantarları, Alman DEBUS marka endüstriyel temizleme cihazları, Alman STAHL Crane Systems marka kaldırma, taşıma ve vinç sistemleri, Alman TRANPROTEC marka kablo sarma tamburları.Kaliteli ve ekonomik sunumlar ile her müşterinin ihtiyaçlarına karşılık verebilecek ürün çeşitliliğine ve tecrübesine sahip. İster anahtar teslim, ister komponent bazında, ya da özel projeler için yeni tasarım ürünlerle müşterilerinin her zaman yanında.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account