Rexroth ürün ve sistemleriyle daha fazla üretkenlik, daha yüksek enerji verimliliği

Editör
30.10.2012

 

Makine ve sistem serilerinde enerji maliyetlerinin toplam maliyet içinde yüzde 90’lara kadar varan oranda paya sahip olması, işletmeleri yüksek enerji verimliliği arayışına yöneltiyor. 

Tahrik ve kontrol teknolojileri alanında dünyanın önde gelen firmalarından olan Bosch Rexroth, ürün ve sistemleriyle üretkenliği aynı seviyede tutarken, enerjinin daha verimli kullanımı ve daha düşük enerji tüketimi için fırsatlar sunuyor.

Rexroth enerji faktörleri, yenilenebilir enerjileri kazanmak üzere fabrika otomasyonu ve endüstriyel uygulamalardan mobil uygulamalara kadar tüm sistemlerde büyük role sahip bulunuyor.

Tahrik ve kontrol teknolojileri alanında 500.000’den fazla müşteriye özel çözümler sunan Bosch Rexroth, ürün ve sistemleriyle, endüstriyel uygulamalarda üretkenlik seviyesini aynı seviyede tutarken, enerjinin daha verimli kullanımını sağlıyor.

Bu sayede, tüm makine kullanım süresince oluşan toplam sahip olma maliyeti düşerken, birim maliyetlere de doğrudan olumlu etki söz konusu oluyor.

Rexroth’un üretimde hazır ürün ve teknolojileri kullanması nedeniyle, makine imalatçıları ve kullanıcıları bu ürün ve teknolojileri, yeni tasarımlara veya kurulu makinelere hızlı bir şekilde uyarlayabiliyorlar.  

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account