MAPIC 2012 Ödülleri kapsamında Türkiye’den finale kalan tek proje olarak sektördeki iddiasını bir kez daha ortaya koydu.

Yazar:Editor
30.10.2012

 

İstanbul’un en büyük alışveriş merkezlerinden Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi, MAPIC 2012 Ödülleri kapsamında Türkiye’den finale kalan tek proje olarak sektördeki iddiasını bir kez daha ortaya koydu. 

Dünyanın en büyük uluslararası gayrimenkul ve perakende fuarı MAPIC, bu yıl da sektörün en iyilerini ödüllendiriyor. MAPIC Gayrimenkul ve Perakende Fuarı 14-16 Kasım 2012 tarihleri arasında Cannes’da gerçekleştirilecek. 

18 ülkeden 70 projenin katıldığı yarışmada toplam  7  ana kategori için finalistler belirlendi.  Tüm kategoriler içinde Türkiye’den finale kalan tek proje Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi oldu. Güçlü rakiplerini geride bırakarak önemli bir başarıya imza atan Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi “Best Retail & Leisure Development”(En İyi Perakende & Eğlence Merkezi Geliştirme) kategorisinin finalistleri arasında yerini aldı. 

MAPIC Gayrimenkul ve Perakende Fuarı kapsamında 15 Kasım 2012’de Cannes Martinez Hotel’de gerçekleşecek, hem gayrimenkul hem de perakende sektörünün önde gelen isimlerinin biraraya geleceği gala yemeğinde ödüller sahiplerini bulacak.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account