AGT, ahşap sektörünün Avrasya’daki en büyük fuarı INTERMOB’da ziyaretçilerden yoğun ilgi görüyor.

Editör
22.10.2012

 

Tasarımda ve üretimde yenilikçi, güvenilir ve kaliteli ürünleri tüketicisi ile buluşturan AGT, Mobilya, Ahşap ve Orman Ürünleri sektörünün en büyük uluslararası buluşması özelliğini taşıyan INTERMOB Fuarı’nda ziyaretçilerden büyük ilgi görüyor.

 

 

 “Mobilya için Her şey” ilkesinden yola çıkarak tüm ürün gruplarında renk ve desen alternatiflerini yeni tasarımlarla birlikte AGT dostları ile buluşturan firma, çok sayıda yerli ve yabancı misafiri standında ağırlıyor.

Avrasya coğrafyasındaki en önemli organizasyon INTERMOB Fuarı’na yerli ve yabancı yoğun katılım olduğunu belirten AGT CEO'su Mehmet Semih Söylemez, sektörün lider mobilya ve mamul üreticileri ile bir arada olmaktan memnuniyet duyduklarını belirterek, AGT’nin öncü ve yenilikçi ürünlerini ziyaretçilerle buluşturduklarını ifade etti.

AGT, MOBİLYA SEKTÖRÜNE YÖN VERMEYE DEVAM EDİYOR

AGT’nin sektör profesyonelleri için en son teknolojiyle ürettikleri kaliteli ve pratik çözümleri de ilk kez sergilediklerini belirten Söylemez, “Türkiye’de ve dünyada High Gloss yüzeyin öncüsü olarak Super Matt ürünlerimiz de katılımcılardan yoğun ilgi gördü. Tüm ürün gruplarımız ile mobilya sektörüne yön vermeye devam ediyoruz” dedi.

AGT, kurşun içermeyen deck malzemesinden üretilen ve endüstriyel tasarımcı Dr. Hakan Gürsu’nun tasarımıyla piyasaya sunulan AGT BENCH ürününü de ziyaretçilerin beğenisine sundu. Tasarımıyla uluslararası arenada beğeni toplayan AGT BENCH, Design & Design Book kitabında yer alan Türk tasarımı olmaya hak kazanırken, Passenger Terminal World Dergisi’nin Mansiyon Ödülüne de layık görülmüştü.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account