Ada Evleri Polisan ile Çok Daha Çekici

Yazar:Editor
22.10.2012

 

Polisan Boya’nın kurumsal sosyal sorumluluk projeleri kapsamında yürüttüğü çalışma ile Büyükada’daki Şehit Recep Koç Caddesi üzerindeki tüm binalar Polisan Boya ile boyandı. Polisan ve Adalar Belediyesi işbirliği ile yapılan “Evlerimiz Gülümseyecek, Adalarımız Güzelleşecek” boyama kampanyasının açılışı Adalar Belediye Başkanı Dr. Mustafa Farsakoğlu ve Polisan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Necmettin Bitlis’in katılımıyla gerçekleşti.

 Yaşam alanlarının değişen çehresinin il ve ilçe sakinleri nezdinde büyük memnuniyet yarattığı Polisan Projesi’yle Büyükada’daki Şehit Recep Koç Caddesi üzerindeki tüm binaların ve Ada’daki 10 kamu binasının boya ihtiyacı Polisan tarafından karşılandı. Örnek bir sokağın güzelleştirilmesi ile başlatılan projenin devamı Ada sakinlerine Polisan Liste Fiyatı üzerinden yüzde 50 indirim ve kredi kartına 12 taksit avantajı ile sağlanacak ödeme kolaylığı ile devam edecek.

 Kültürel mirasa Polisan katkısı

Açılışta konuşan Polisan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Necmettin Bitlis, Polisan Boya olarak sosyal sorumluluk bilinciyle pek çok şehrin güzelleşmesine katkıda bulunduklarını ancak çocukluğundan beri yazlarını geçirdiği Büyükada’da böyle bir projeyi başlatmaktan büyük gurur duyduğunu söyledi. Bitlis, “Adalar’ın İstanbul’un ve Türkiye’nin gerek taşıdığı tarihi ve kültürel mirası ile gerek doğal güzellikleri ile çok özel bir değeri. Polisan olarak bu güzelliği daha da güzelleştirebilirsek ne mutlu bize” dedi

 Gelecek kuşaklara bırakılacak bir miras…

Adalar Belediye Başkanı Dr. Mustafa Farsakoğlu’da yaptığı konuşmada, Polisan’ın katkılarıyla bakımsız binaların boyanarak yapyeni bir görünüme kavuştuğunu dile getirerek, “Bizim amacımız Adaları herkesin örnek olacağı, herkesin beğeneceği bir yerleşim yeri haline getirmek ve bunu gelecek kuşaklara taşımak. İlk Büyükada’da başlayan boyama seferberliği ilkbaharda diğer adalarda devam edecek. Bu seferberliğe katılmaya tüm Ada halkını davet ediyorum. Polisan’a Adalar’a yaptığı bu katkıdan dolayı teşekkür ederim” diye konuştu.

 Etkinlikte karşılıklı protokol imzalanmasından sonra Adalar Belediye Başkanı Dr. Mustafa Farsakoğlu, Polisan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Necmettin Bitlis, Polisan Holding CEO’su Erol Mizrahi,  davetliler ve Ada halkının katılımı ile örnek bir ev boyandı.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account