Bahçeşehir Koleji'nden Muş’a 15 Milyon Liralık Eğitim Yatırımı | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 183
Ekim 2019 Sayı 183
İnşaat&Yatırım Sayı 182
Eylül 2019 Sayı 182
İnşaat&Yatırım Sayı 181
Ağustos 2019 Sayı 181
İnşaat&Yatırım Sayı 180
Temmuz 2019 Sayı 180
İnşaat&Yatırım Sayı 179
Haziran 2019 Sayı 179
İnşaat&Yatırım Sayı 178
Mayıs 2019 Sayı 178
Bahçeşehir Koleji'nden Muş’a 15 Milyon Liralık Eğitim Yatırımı
05 Eylul 2019, Persembe 12:29:50
Bahçeşehir Koleji'nden Muş’a 15 Milyon Liralık Eğitim Yatırımı
Bahçeşehir Koleji yeni eğitim döneminde eğitim yatırımlarına devam ediyor. 2019-2020 eğitim öğretim yılı itibarıyla Türkiye’nin doğu illerindeki kampüs sayısını 21’e, öğrenci sayını 12 bine, çalışan sayısını ise 1000’e çıkarıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Türkiye’nin 60 ilinde 128 kampüsle yeni döneme başlayacak Bahçeşehir Kolejinin yeni eğitim yatırımlarından Muş 1071 kampüsü, geniş bir katılımla gerçekleşen törenle açıldı. 15 milyon TL’lik yatırımla hayata geçirilen 29 derslikli Bahçeşehir Koleji Muş 1071 Bahçeşehir Koleji Kampüsü’nün 25 Ağustos’ta düzenlenen açılış törenine Korkut Kaymakamı Muharrem Eligül, Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları Başkanı Enver Yücel, Bahçeşehir Koleji Genel Müdürü Özlem Dağ, Muş 1071 Kampüsü Kurucu Temsilcileri Serdal Arslan ve Bekir Gülsarı, Bahçeşehir Koleji yöneticileri, veliler ve davetliler katıldı.

Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı (BUEK) Enver Yücel: “Muş’a kaliteli eğitimi getiriyoruz”

Muş 1071 kampüsünün açılış töreninde konuşan BUEK Başkanı Enver Yücel, Bahçeşehir Koleji ile Muş’a kaliteli eğitimi getirdiklerini söyledi. Yücel sözlerine şöyle devam etti: “Kurucu temsilcilerimiz Serdar Arslan, Bekir Gülsarı ve takım arkadaşları bizlere 4 yıl önce gelip, ‘Muş’ta Bahçeşehir Kolejini açmak istiyoruz, Muş’un buna çok ihtiyacı var’ dedikleri zaman, her türlü yardımı yapacağımızı ifade ettik. Bugün bunu gerçekleştirmekten dolayı çok gururluyum. Türkiye’nin her noktasında eğitim kurumları açıp, ‘kaliteli eğitim her çocuğun hakkıdır anlayışıyla’ hareket ediyoruz. Türkiye, dünyada 17. en büyük ekonomi. İlk 10’da olmamız lazım. Teknoloji üretmeli, katma değeri yüksek üretim yapmalıyız. Katma değeri yüksek üretim yapamazsanız zengin olamazsınız. Bu da büyük ölçüde iyi ve kaliteli eğitimle sağlanabilir.”

Bahçeşehir Koleji Genel Müdürü Özlem Dağ:”Hedefimiz 1071’in ruhunu ve gücünü eğitimle 2071’e taşımak"

Açılış törenin konuşan Bahçeşehir Koleji Genel Müdürü Özlem Dağ, Bahçeşehir Koleji olarak hedeflerinin 1071’in ruhunu ve gücünü eğitimin gücüyle 2071’e taşımak olduğunu söyledi. “Bu önemli coğrafyada tarihimizin mirasıyla atalarımıza layık evlatlar yetiştirmek için çalışıyoruz. Tarihine, kültürüne, vatanına, değerlerine sahip çıkan; bilimin aydınlığında ilerleyen bireyleri modern eğitim anlayışımızla yetiştireceğiz.” diyen Dağ, Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları olarak büyük bir aile olduklarını söyleyerek sözlerine şöyle devam etti: “Her Bahçeşehir Koleji öğrencisi, üniversitesinden yaz okullarına dek dünyanın dört bir yanında faaliyet veren büyük bir eğitim ailesinde olmanın avantajını yaşamaktadır. Bizler, eğitim yoluyla dünyayla bütünleşen dünya vatandaşları yetiştiriyoruz. Bu hedefle de öğrencilerimize sınırsız olanaklar sunuyoruz. 2019-2020 eğitim öğretim yılı itibarıyla Büyük Bahçeşehir Koleji Ailesi’ne katılan Bahçeşehir Koleji Muş 1071 Kampüsümüzdeki öğrencilerimiz de bu anlayışla eğitim görecekler. Büyük bir eğitim ailesinde yetişmenin kültürünü edinecekler. Öğrendiklerini başkalarıyla paylaşmayı, ülkelerine yararlı işler yapmak için çalışmayı kişiliklerinin bir parçası olarak benimseyecekler. Muş 1071 Kampüsümüzdeki öğrencilerimizden beklentim ve umudum büyük. Onların hem büyük başarılara imza atarak hem bizleri hem Muş’u gururlandıracaklarını biliyorum.”

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 2013 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Bahçeşehir Koleji, Muş, Yatırım ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Bahçeşehir Koleji'nden Muş’a 15 Milyon Liralık Eğitim Yatırımı 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Murahhas Azası, Dünya Kalite Zirvesi, Özderici GYO, TTTSD, Mehmet Erkul, Kärcher, vestel bulaşık makineleri, Meneghello & Paolelli Associati, MahallBomontiİzmir, Rotana, AVM Ocak Ciro Endeksi, Özcan Yeniçeri, OsmangaziBelediyesi, Büyükçekmece Alkent Mahallesi, TresetteMutfak, Swissôtel Hotels & Resorts , Mustafa Cem Eriç, HeafeyGroup, Metin Karabiber, Mari, İsmail Gökyar, Polonezköy, Colormix, HawAda, Ekşioğlu City, Mar Tur, Orgatec 2012 Fuarı, KAYI HOLDİNG , Yassı Çelik Kullanıcıları Platformu, The Plaza Hotel,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.