3M İzolasyon Profilleri ile Eviniz Kışa Hazır

Editör
15.10.2012

 

3M’nin kapı ve pencereler için tasarlanan yüksek kalitedeki izolasyon profilleri, evinizde ve ofisinizde ısı kaybını önleyerek kış mevsimini sıcacık geçirmenizi sağlıyor.

 Havaların soğuması ve kış mevsiminin yaklaşması, ısınmayı en önemli ihtiyaçlardan biri haline getiriyor. Evinizi ve ofisinizi, soğuğun etkisinden korumanın en kolay ve etkili yöntemlerinden biri olan izolasyon profilleri ile ısı kaybını önleyebilir ve aynı zamanda enerjiden de tasarruf edebilirsiniz.  

Kolay ve güçlü şekilde yapışma özelliğiyle tüm kapı ve pencerelere uygulanabilen 3M İzolasyon Profilleri, istenildiğinde zemine zarar vermeden ve iz bırakmadan çıkartılabiliyor.

Suya ve neme karşı dayanıklı yapısıyla sızıntıları önleyen izolasyon profilleri, toz ve gürültü engelleme özelliğiyle yaşam alanlarının daha konforlu ve sağlıklı olmasını sağlıyor.

Kapı ve pencerenin boyutuna göre kesilerek pratik bir şekilde uygulanabilen izolasyon profillerini yapı marketlerde bulabilir ve kış boyunca ev ve ofislerinizde sıcaklığın keyfini yaşayabilirsiniz.  

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account