New Tempesta duş serisi yeni ürünlerle genişledi

Editör
15.10.2012

 

GROHE New Tempesta duş serisinin yeni ürünleri; mono akışlı duş ve duş sistemi kalite, teknoloji ve tasarımı bir arada sunuyor.

 Yenilikçi teknolojiler, çok sayıda tasarım seçeneği ve her amaca uygun farklı akış biçimleri sunan GROHE New Tempesta duş serisinin yeni ürünleri tüketicilerin beğenisine sunuldu.

Her zaman popülerliğini koruyan son nesil klasik duşlar, özellikle büyük projelerde çok yönlülükleri ile tercih ediliyor. Havayla temas etmeyen mono akış seçeneği ve yeni duş sistemi serinin kullanıcılarla buluşan en son ürünleri.

İşin sırrı çeşitlilikte

GROHE’nin yeni tasarım duşları, farklı şekil ve tarzlarıyla ilgi çekiyor. New Tempesta serisi, çağdaş-organik ya da modern-geometrik veya klasik gösterişli tasarımlardan oluşuyor ve her ortama ve armatür tarzına kusursuz uyum sağlıyor. Ayrıca, GROHE New Tempesta’nın dört farklı akış seçeneği  kullanıcılara isteyebilecekleri her türlü farklı etkiyi sunuyor.

GROHE  Yağmur O2 masaj ve jet akış biçimleri ciltte farklı hisler uyandırıyor. Yağmur tanelerinin yumuşak dokunuşlarından, canlandırıcı bir ürperti hissine ya da  titreşimli masajdan sıkı ve uyarıcı jet akışa uzanan seçenekler sunuyor. 

Suyu tüm çıkış noktalarına eşit ölçüde dağıtan GROHE DreamSpray® teknolojisini kullanan tüm duşlar kusursuz akış özellikleri sergiliyor. Çapı 100 mm olan duş başğı, akış biçimlerinin etkisinin ciltte tam anlamıyla hissedilmesini sağlıyor.

Yeni ürünler: Mono akışlı duş ve duş sistemi

GROHE New Tempesta serisine yeni eklenen mono akışlı duşun bir özelliği de  yumuşak yağmur akışının, sağlık sektöründeki yüksek hijyen standardını yakalamak için suyu havayla karıştırmaması.

Ayrıca ergonomik kumanda kolu ile el duşunu güvenle tutup konforun tadını çıkarma olanağı sunuyor. Duşşse bile, duş başğının etrafındaki silikon halka hem duş teknesini hem de duş başğının krom yüzeyini hasara karşı koruyor.

En son teknolojiler artık evinizde

Duş teknolojisinde çığır açan GROHE New Tempesta duşlarında bulunan ve kullanıcının cildinin yanmaması için tasarlanan GROHE CoolTouch® teknolojisi, sıcak su ile krom dış yüzey arasında bariyer görevi üstlenir. 

GROHE StarLight® sayesinde, duş ve bataryalar ilk günkü parlaklıklarını uzun süre korurken, yüzeyinde çizilme veya lekelenme meydana gelmez. SpeedClean teknolojisi sayesinde ise, duş ağzında biriken kireci parmağınızla bile kolayca temizleyebilirsiniz.

GROHE New Tempesta, çevreyi de korur ve isteğe bağlı olarak  kaynakların sorumlu kullanılmasını sağlayan ve duş keyfinden vazgeçmeden su tasarrufu sağlayan  yenilikçi GROHE EcoJoy® teknolojisini kullanan model seçenekleri de sunuyor.

Kusursuz uyum

Her türlü banyo dekoru ve düzenine kusursuz uyum sağlayan GROHE New Tempesta’nın bir özelliği de,  küvetler için tepe duşları ve el duşlarından 600 veya 900 mm uzunluğundaki uzun duş sürgü barları ile duş askı setlerine uygun olması. Ayrıca,  geniş ürün yelpazesi farklı kurulum gerekliliklerini karşılamak üzere ve kolay kurulum gözetilerek tasarlandı.

  Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account